
Issuemakers verwelkomt Marije Laffeber als Managing Director
Issuemakers kondigt aan dat Marije Laffeber vanaf januari 2025 de rol van Managing Director overneemt. Het is de bedoeling dat Marije Laffeber medio 2025 de volledige managementverantwoordelijkheid gaat overnemen van de twee oprichters, Sybrig en Mayke van Keep. Om een soepele overgang te waarborgen en de strategische koers van Issuemakers verder uit te bouwen, zal zij tot die tijd nauw samenwerken met Sybrig en Mayke Keep.
Marije Laffeber gaf ruim 25 jaar leiding op politiek-bestuurlijk niveau in Nederland, Europa en in internationale functies. Ze startte haar professionele loopbaan in de communicatiesector, als persvoorlichter. Daarna werkte ze onder meer als PvdA-buitenlandsecretaris, vice-voorzitter Europese Zaken en Adjunct Secretaris-Generaal van de Partij van Europese Sociaaldemocraten in Brussel.
Tijdens het jaarlijkse Issuecongres van Issuemakers op 23 januari zal Marije Laffeber zich voorstellen en is er mogelijkheid om haar te ontmoeten.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dutch PR Awards 2025 - Bjorn Rosner over Nederlandse Loterij
La Place en Jord Althuizen lanceren gezamenlijke menulijn
Dutch PR Awards 2025 - Claire Slootheer over Iconic Studios
TEAM LEWIS wint 8 Corporate Content Awards
Linda van den Berg naar Counter Collective
Gepubliceerd door: Daan Dekkers