IJssalon Luciano en RAAK introduceren dankzij Unlike IJssmaak: RAAK Framboos Zero Sugar

De keten IJssalon Luciano heeft in samenwerking met siroopmerk RAAK de ijssmaak RAAK Framboos Zero Sugar ontwikkeld. Daarmee spelen RAAK en IJssalon Luciano in op de online community van RAAK. Het community first bureau Unlike heeft als creatief bureau bijgedragen aan de ontwikkeling van deze ijssmaak.

Via TikTok en de Instagram kanalen van zowel RAAK als Luciano, werd de community uitgenodigd om hun favoriete siroop smaak door te geven. Het resultaat is een frambozensmaak zonder toegevoegde suikers.

Eva Dickmann, Brandmanager RAAK bij United  Soft Drinks: “We krijgen regelmatig vragen vanuit de community over nieuwe smaken en samenwerkingen. We laten hen dan ook graag meedenken en wat is er nu een betere samenwerking, tijdens deze (eindelijk) warme zomerdagen, dan met Ijssalon Luciano? Hun winkels zijn door het hele land verspreid en op deze manier kan iedereen ervan meegenieten’’.

Luc Blok, directeur vvan Luciano Ice Cream Factory: ‘’Hoe gaaf is het om deze zomer een Zero Sugar ijsje uit te kunnen brengen. Een gezond ijsje met bijna 50 procent fruit zonder toegevoegde suikers. We zijn heel blij met deze samenwerking met het oer-Hollandse RAAK’’.

De RAAK Framboos Zero Sugar ijssmaak is tot september verkrijgbaar in de 12 vestigingen van Luciano.

www.unlike.nl

www.raak.nl

www.ijssalonluciano.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

UNLIKE scherpt propositie aan en breidt managementteam uit

24-12-2025 | 09:59:00
UNLIKE kondigt een strategische koerswijziging aan. Het bureau ontwikkelt zich van social bureau naar strategische merk- en contentpartner

Unlike ontwikkelt Sinterklaascampagne voor RAAK

24-11-2025 | 09:58:46
Met Reine Clause zet RAAK een personage in dat op een luchtige manier aandacht vraagt voor online gedrag.

Glenn da Silva & Bente van Deventer: UNLIKE bouwt merken via social

21-11-2025 | 10:51:25
Glenn da Silva en Bente van Deventer van UNLIKE spreken met Bas Vlugt over de manier waarop social het vertrekpunt vormt voor merkontwikkeling

ARTIS werkt met UNLIKE aan TikTok-strategie

15-10-2025 | 12:35:54
Met deze samenwerking wil het dierenpark zich duurzaam positioneren op het platform, met content die aansluit bij de leefwereld van jongeren.

Lebara

25-09-2025 | 10:16:00
Na het succes in 2024, waarin Lebara uitgroeide tot de grootste telco op TikTok. We kregen de opdracht om dit succes verder te brengen.
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cees Faes: Waarom Basic-Fit geen Buckler is

05-01-2026 | 09:12:21
Dat is het Buckler-effect: geen boycott, geen actiegroep, geen Twitterstorm. Gewoon schaamte. Licht, herkenbaar, dodelijk.

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

05-01-2026 | 00:15:00
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.