Heineken en MOJO verlengen partnership tot 2032

MOJO en bierbrouwer Heineken hebben hun samenwerking met 7 jaar verlengd. Meestal worden dit soort commerciële samenwerkingen met 3 jaar verlengd. In 2020 verlengden MOJO en Heineken hun samenwerking die sinds 2015 bestaat, met 5 jaar tot 2025.  

Festivalgangers op onder andere Lowlands, Pinkpop, NN North Sea Jazz en Down the Rabbit Hole zullen dankzij de samenwerking nog tot minstens 2032 een Heineken-bier kunnen drinken op deze festivals.

Maarten Schuurman, Directeur van Heineken Nederland: "We zijn verheugd om ons partnership met MOJO te verlengen voor de komende zeven jaar. Deze langdurige samenwerking stelt ons in staat om nog beter in te spelen op de behoeften van MOJO en haar schitterende festivals, evenementen en concerten en samen te werken aan het creëren van unieke en onvergetelijke momenten. Het vertrouwen dat wij in elkaar hebben opgebouwd, vormt de basis voor deze beslissing.”

Ronny Hooch Antink, Managing Director van MOJO: "We zijn als MOJO heel blij dat we de samenwerking met Heineken voortzetten. Door de al lang lopende samenwerking kennen we elkaar goed en opereren we als een team.

We vullen elkaar goed aan maar weten elkaar ook scherp te houden zodat we op het hoogste niveau blijven presteren. We zien er dan ook naar uit de komende 7 jaar weer de meest fantastische evenementen met Heineken neer te gaan zetten.”  

Ruben Brouwer, Managing Director bij MOJO: “We zijn ontzettend trots op onze samenwerking met Heineken en heel blij met deze verlenging. Heineken is al jarenlang een van de belangrijkste partners voor ons. Niet alleen op commercieel gebied, maar ook zeker aan de operationele kant. De kennis en ervaring, maar ook het enthousiasme van Heineken op het gebied van evenementen is voor ons ontzettend waardevol. We zien ernaar uit om ons partnership de komende jaren verder te verstevigen.”  

Heineken en MOJO willen met deze verlenging hun inzet op duurzaamheid, innovatie en hun festivalervaring verbeteren.  

www.mojo.nl

www.heineken.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

NPO 3FM Serious Request haalt 18.4 miljoen euro op

29-12-2025 | 13:15:00
NPO 3FM Serious Request heeft in totaal 18.423.566 euro opgehaald voor Spieren voor Spieren. De actie vond plaats vanuit het Glazen Huis op de Markt in Den Bosch

Juryvoorzitters 2025 vastgesteld door SAN-bestuur

19-12-2025 | 10:12:00
Het bestuur van Stichting Adverteerderjury Nederland (SAN) heeft de juryvoorzitters voor de 12 vakjury’s van de SAN Jaarprijs 2025 vastgesteld.

8 AI-use cases in marketing die je morgen kunt inzetten

17-12-2025 | 15:36:00
In een presentatie op BAM Marketing Congress x Fightclub schetst Dennis De Cat 8 praktische AI-use cases die volgens hem direct inzetbaar zijn.

Cases insturen voor Esprix kan vanaf 22 december

17-12-2025 | 14:04:00
De inzendperiode voor de Esprix Awards start dit jaar al op 22 december. Daarmee krijgen inzenders de mogelijkheid om nog vóór de feestdagen hun cases aan te melden

The Best Social Awards en bol lanceren UGC Top 25

16-12-2025 | 11:11:00
Met de introductie van de UGC Top 25 spelen de organisaties in op de snelle groei van UGC-creators, die inmiddels een vaste plaats innemen binnen de marketingstrategieën van merken.
 

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.