Creatieven Sjors Roovers en Lex Segers keren terug bij Natwerk

Sjors Roovers en Lex Segers keren terug naar Natwerk, waar negen jaar geleden hun creatieve avontuur begon. Na hun afstuderen deden ze waardevolle ervaring op bij gerenommeerde bureaus, waaronder twee jaar bij N=5 en vijf jaar bij Alfred. Nu keren ze terug om het team van Natwerk te versterken.

Het bureau heeft het afgelopen jaar een sterke groei doorgemaakt, met uitbreiding van opdrachten voor bestaande klanten én de komst van nieuwe klanten zoals Peijnenburg, ERU, Orangefit, ARTIS en ABN AMRO Preferred Banking. Om die groei te ondersteunen, is versterking op de creatieve vloer essentieel. Sjors Roovers en Lex Segers brachten eerder hun creativiteit tot leven in campagnes voor onder andere LOI, Royal Club, Praxis, de Jumbo-kerstcommercial met de sneeuwpop en een reeks Simpel-reclames.

Sjors Roovers en Lex Segers: "Onze ideeën kwamen tot nu toe vaak in het reclameblok op tv, dat werk kunnen we hier nog steeds maken, maar het wordt wennen voor onze moeders dat ze ons werk nu ook buiten de reclameblokken tegen gaan komen. Dat én de rijke historie van spraakmakende activaties en campagnes zijn voor ons reden genoeg om hier negen jaar na onze stage weer aan de slag te gaan." 

Wessel Beumer, creatief directeur Natwerk: “Bij Natwerk doen we er alles aan om onze klanten allesbehalve normaal te laten worden. Want: normal is bad for business. Met Sjors en Lex als versterking in het team komt er een creatief én inventief duo dat goed weet wat de norm is en nog beter weet hoe deze doorbroken moet worden.” 

www.natwerk.nl

Natwerk trapt Waterjaar ARTIS af met DUIK IN ARTIS-campagne

23-03-2026 | 16:49:00
Natwerk heeft voor ARTIS de campagne DUIK IN ARTIS ontwikkeld. Daarmee opent ARTIS in 2026 een jaarprogramma rond het thema water en wordt toegewerkt naar de opening van het ARTIS-Aquarium in juni.

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Media Manager

06-01-2026 | 09:23:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Media Manager

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency

24-03-2026 | 17:39:00
In gesprek met Bas Vlugt schetst hij hoe het bureau zich positioneert in een snel veranderende markt

Happy Horizon focust op commerce tijdens Webwinkel Vakdagen

24-03-2026 | 17:01:00
Onder het thema Performance in Commerce laat het bureau zien hoe e-commerce- en retailorganisaties hun IT-landschap kunnen inzetten voor digitale groei.

TBWA\NEBOKO en NS brengen droomtrein tot leven

24-03-2026 | 16:44:00
Een kindertekening van de 7-jarige Phileine uit Zutphen rijdt vanaf vandaag door Nederland als volledig bestickerde intercity.

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit

Adriaan Hogervorst: Ieders lievelingsadvertentie

24-03-2026 | 10:11:00
Ik leg elke maand een spraakmakende campagne voor aan een focusgroep van doorsnee-consumenten. Wat snappen ze, wat voelen ze, en wat blijft hangen?
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.