Contentoo lanceert rebranding met behulp van Alpha Tango

Contentplatform Contentoo heeft een uitgebreide rebranding ondergaan. Na een pitch koos Contentoo voor digital experience studio Alpha Tango uit Amsterdam. De opdracht omvatte een visuele identiteit, een frisse positionering en een opnieuw ontworpen website die fungeert als leadgeneratiekanaal en kennisplatform.

Contentoo verbindt bedrijven zoals Booking.com, Exact en Mollie met contentprofessionals wereldwijd en faciliteert de productie van uiteenlopende content, zoals blogs, whitepapers en motion graphics. Daarnaast helpt Contentoo bedrijven bij het efficiënt inrichten van hun content processen. 

Een platform dat inspireert

Thomas van Till, Head of Marketing & Growth bij Contentoo: "Onze identiteit en website waren toe aan een redesign, passend bij de groei en diversiteit van onze diensten sinds 2017. Het nieuwe kleurenpalet brengt deze rijkdom krachtig tot uiting en sluit perfect aan bij wie we zijn. Alpha Tango heeft dit geweldig vertaald, met een mix van creativiteit en scherp inzicht in onze jonge organisatie en cultuur. De nieuwe stijl is gelanceerd en we krijgen veel positieve reacties in ons netwerk. Het past 100% bij Contentoo!"

Tobias van Veen, Co-Founder en Creative Director Alpha Tango: "De rebranding van Contentoo vroeg om meer dan alleen een esthetische make-over. Door onze Strategy by Design-methodiek konden we vanaf het begin alle stakeholders meenemen in het proces, wat zorgde voor een snellere en effectievere aanpak. Dit leidde tot een nieuwe identiteit, doorgevoerd in alle middelen. Een nieuwe beeldtaal die optimisme en menselijkheid uitstraalt in tijden van AI. Het resultaat is een platform dat hun veelzijdigheid weerspiegelt en tegelijk gebruiksvriendelijk is."

www.alphatango.com

www.contentoo.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Tom Dijk: Consistente merkuitrol vraagt om regie door RGN

21-01-2026 | 09:35:00
Bij Marketing Report op New Business Radio vertelt hij hoe RGN is uitgegroeid tot een implementatiepartner die alle merkdragers overziet

Das Buro ontwikkelt positionering en identiteit voor Luxor Theater

15-01-2026 | 15:59:00
Met deze stap onderstreept het theater zijn rol als creatieve ontmoetingsplek voor alle Rotterdammers.

Mountain creëert uniforme merkstijl voor Praxis en Brico (Maxeda)

08-01-2026 | 13:30:00
De doe-het-zelfretailer wil hiermee zorgen voor meer duidelijkheid in de winkels, een consistente uitstraling en een merkbeleving die past bij de formules van Praxis en Brico.

VENGEAN: Van groter naar beter

05-01-2026 | 16:30:00
Het is lights out voor de traditionele reclamegiganten.

DEPT: AI zet marketeers in 2026 op voorsprong

24-12-2025 | 10:55:00
Marjan Straathof is Global SVP of Marketing & Partner at DEPT. Zij schrijft een column naar aanleiding van haar presentatie tijdens de WhitePapers Sessions
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sophie van der Schaft: Social, PR en influencermarketing in 2026

22-01-2026 | 17:08:00
New Business Radio zendt deze week live uit vanaf het Cannes Lions International Festival of Creativity. Iedere dag spreken Bas Vlugt en Peter Wybenga met toonaangevende professionals uit media en marketingcommunicatie.

Evangelische Omroep en De Wolven lanceren campagne over verbondenheid

22-01-2026 | 16:49:00
De Evangelische Omroep heeft het creatieve bureau De Wolven een campagne laten ontwikkelen om aan te geven dat de EO wil staan voor het verbinden van mensen via verhalen van geloof, hoop en liefde.

[Vacatures] Publicis Groupe Boomerang zoekt een Creative Director (Dutch)

22-01-2026 | 16:12:00
Publicis Groupe Boomerang is per direct op zoek naar Creative Director (Dutch)

[Vacatures] Scheepens zoekt een Online Marketeer

22-01-2026 | 15:47:00
Scheepens is per direct op zoek naar Online Marketeer 

KesselsKramer ontwikkelt merkcampagne voor Sweco

22-01-2026 | 15:02:00
Klimaat, energie en veiligheid vragen om structurele veranderingen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.