[Cannes Report] Maandag 19 juni: Ontbijtje met Jonge Honden en RA*W
De eerste dag van de festivalweek in Cannes. Tijdens een lekker ontbijtje op de Embassy of Dutch Creativity blikt Frank Pynenburg vooruit met Jonge Honden Hannah Sterke en Nina Mispelblom Beyer en RA*W-ers Karlijn Tuin en Luca Mascini. Waar kijken ze naar uit? Wat staat er op hun lijst? Wie zouden ze graag hier in Cannes tegenkomen?
De Embassy of Dutch Creativity is de handelsmissie van de Nederlandse creatieve industrie tijdens het festival in Cannes. Het doel van het Embassy-platform is om in gesprek te gaan met wereldwijde partners, talent, media en met elkaar.
Tekst: Frank Pynenburg
www.embassyofdutchcreativity.com
Marketing Report Radio Cannes 2024 wordt gesponsord door:
Lees ook:
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
KFC Nederland kiest winnaar voor soundlogo
De winnende track wordt de komende 2 jaar gebruikt in alle Nederlandse merkcampagnes.
Bob Koigi: Koopgedrag hertekent B2B-marketing
Veranderingen in koopgedrag dwingen B2B-marketeers om hun aanpak voor groei te herzien
[Vacancy] VML has a position for Project Execution Lead
VML is directly looking for Project Execution Lead (Dutch Required) - Amsterdam
Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2026
Voor Nederlandse deelnemers aan Cannes Lions 2026 wordt op dinsdag 23 juni een gezamenlijk diner georganiseerd.
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) wint Global Grand Effie 2025
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) heeft een Global Grand Effie 2025 gewonnen in de categorie Positive Change: Social Goods – Brands. Deze prijs komt van de internationale Effie Worldwide-organisatie
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert