Bojan Stigter definitief benoemd tot CEO Mindshare Nederland

Stigter volgt Atva van Zanten op bij mediabureau Mindshare

GroupM heeft Bojan Stigter benoemd tot CEO van Mindshare Nederland. Hij vervulde deze rol de afgelopen maanden al op interim-basis. Hij volgt Atva van Zanten op, die na haar zwangerschapsverlof terugkeert in een andere functie binnen GroupM. Over deze rol volgt later meer informatie.

Bojan Stigter is ruim 15 jaar actief in de media-industrie, waarvan de laatste zeven jaar bij Mindshare. Voor zijn benoeming tot CEO was hij als Head of Transformation verantwoordelijk voor de teams Content, Business Insights en Strategy. Ook maakte hij deel uit van het lokale Leadership Team.

Ervaring en leiderschap

Bojan Stigter: "Ik heb ongelofelijk veel zin om het volgende hoofdstuk van Mindshare mede vorm te geven; samen met onze talenten en onze fantastische klanten. Atva draagt Mindshare in topvorm over en we hebben alles in huis om onze sterke marktpositie verder uit te bouwen. We zullen toonaangevend werk blijven leveren en een leidende rol vervullen in de evolutie van het vak."

Maiko Valentijn, CEO GroupM: "We zijn verheugd om Bojan te verwelkomen als de nieuwe CEO van Mindshare Nederland. Zijn expertise en visie zullen van grote waarde zijn voor het verder uitbouwen van onze positie in de Nederlandse markt en het leveren van uitzonderlijke resultaten voor onze klanten."

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

ACE haalt Nina Mispelblom Beyer en Hannah Sterke binnen

14-08-2025 | 09:59:00
Na pitchsuccessen voor onder andere Schiphol, HAK, CZ, Samsung en Thuisbezorgd.nl wil ACE zijn positie als lead agency voor moderne merken versterken.

RA*W: De vervanging van jong talent door AI

13-08-2025 | 15:30:48
AI als vervanger van jong talent voelt wat ons betreft niet als een toekomstbestendige toepassing, AI negeren overigens al helemaal niet

Dorien Kuiken Head of PR bij ACE

12-08-2025 | 11:08:26
Met bijna vijftien jaar ervaring in merkcommunicatie, PR en strategisch leiderschap gaat zij nu leidinggeven aan het herpositioneren van ACE | PR

Eva Holtkamp krijgt leiding over Publicis Media

12-08-2025 | 08:57:00
Ze volgt Marc Verschoor op, voormalig CEO Publicis Netherlands, die de organisatie verlaat.

Marc Verschoor CEO Serviceplan Group Netherlands

12-08-2025 | 08:00:00
Marc Verschoor is per 1 september 2025 benoemd tot CEO en Managing Partner van de Serviceplan Group Netherlands. Hij neemt de functie over van de huidige CEO en Managing Partner Christiaan van Betuw die na 16 jaar de organisatie (tijdelijk) verlaat

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.