Alexander Klöpping keynote op iO-congres over content en AI

Dertiende editie van het iO-congres Contentmarketing & Webredactie draait om mens, proces en technologie.

Alexander Klöpping, internetondernemer en podcastmaker, verzorgt de keynote op de dertiende editie van het congres Contentmarketing & Webredactie, georganiseerd door digitaal bureau iO. Zijn keynote gaat over hoe kunstmatige intelligentie elk aspect van communicatie, creatie en besluitvorming beïnvloedt.

Het congres richt zich in 2025 op de balans tussen mens, proces en technologie in contentstrategie. Centraal staat de vraag hoe organisaties meer content kunnen produceren met AI-tools zonder aan authenticiteit in te boeten.

AI verandert elk aspect van ons bestaan

Klöpping, bekend van onder meer De Wereld Draait Door en talkshows van Eva Jinek, deelt voorbeelden van toepassingen die tot voor kort ondenkbaar waren. "De impact van AI strekt zich uit over de hele breedte van de samenleving, het bedrijfsleven én ons persoonlijk leven. Van de manier waarop we communiceren tot hoe we creëren, van hoe we leren tot hoe we beslissingen nemen; AI transformeert elk aspect van ons bestaan."

Klöpping is ondernemer, journalist en podcastmaker. Met podcasts als POM en POKI en uitgeverij POM.press maakt hij technologie begrijpelijk voor een breed publiek.

Congres als ontmoetingsplek voor contentprofessionals

Het congres Contentmarketing & Webredactie is al jaren een vaste waarde voor professionals in content en communicatie en scoort gemiddeld een acht komma vier. Naast inspirerende keynotes biedt het programma praktische break-outsessies, cases en tips rond contentmarketing, strategie, procesoptimalisatie en de rol van AI in de praktijk.

De organisatie is in handen van iO, dat het congres positioneert als ontmoetingsplek voor iedereen die werkt aan de toekomst van digitale content.

www.congreswebredactie.nl

www.iodigital.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sebastiaan Elsholz Director Marketing Capabilities bij iO

23-03-2026 | 09:13:09
De marketing- en e-commerce-expert gaat de marketing service line strategisch en operationeel aansturen.

[Vacatures] iO zoekt een SEA Specialist - Campus Amsterdam

17-03-2026 | 12:56:00
iO is per direct op zoek naar SEA Specialist - Campus Amsterdam

[Vacatures] iO zoekt een SEA Specialist - Campus Rotterdam

17-03-2026 | 12:54:00
iO is per direct op zoek naar SEA Specialist - Campus Rotterdam

iO introduceert Bonzai als enterprise AI-laag

13-03-2026 | 10:32:00
iO introduceert met Bonzai een AI-platform dat organisaties moet helpen AI gecontroleerd, schaalbaar en veilig in te zetten

iO ontwikkelt Generative UI-oplossing voor locaties.nl

10-03-2026 | 10:40:00
Digital agency iO heeft voor locaties.nl een Generative UI-oplossing ontwikkeld waarbij digitale interfaces zich realtime aanpassen aan de intentie en context van gebruikers.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.