AD-serie Nooit Verteld brengt verborgen verhalen van topsportsters aan het licht

Het AD heeft de documentaire videoserie Nooit Verteld gelanceerd. In deze videoserie zijn de persoonlijke verhalen van vijf topsportsters te zien die nooit eerder met de buitenwereld zijn gedeeld. Nooit Verteld overstijgt het format van een gewone serie; het maakt deel uit van #SameDream, een initiatief van DHL in samenwerking met de sportbonden KNVB, KNHB, Nevobo en NHV om de droom van vrouwensportteams uit te laten komen. De serie wordt via Play uitgezonden op verschillende kanalen van DPG Media.

Een blessure verzwijgen voor transferkansen

De serie bestaat uit vijf afleveringen, waarin Jackie Groenen (voetbal), Laura Dijkema (volleybal), Maria Verschoor (hockey), Raisa Schoon (beachvolleybal) en Lois Abbingh (handbal) hun persoonlijke verhaal vertellen over hun achtergrond en leven naast hun topsport - verhalen die nooit eerder zijn verteld.

Een van de opmerkelijke verhalen die aan bod komt, is het verhaal van Lois Abbingh. Zij verzweeg bewust een knieblessure om te voorkomen dat ze als zwak werd gezien en daardoor haar kansen op een transfer in gevaar zouden.

Ongelijke media-aandacht

Ondanks dat het vooral de oranje sportvrouwen zijn die de afgelopen jaren voor het Nederlandse succes zorgden, blijft de ongelijke media-aandacht een punt van aandacht. In aanloop naar de komende sportzomer en om de prestaties van sportvrouwen dezelfde erkenning te geven als die van sportmannen, is de serie Nooit Verteld ontwikkeld.

Partnership

Nooit Verteld is onderdeel van #SameDream, een samenwerking, waarbij negen partners hetzelfde doel nastreven om de droom van vrouwenteams in volleybal, hockey, voetbal en handbal uit te laten komen. Om #SameDream meer zichtbaarheid te geven, zijn er vanuit DHL verschillende meeslepende, crossmediale campagnes opgezet.

De ontwikkeling van de videoserie Nooit Verteld, geproduceerd door Monaerk (creative studio gespecialiseerd in sportproducties), is hier een mooi voorbeeld van. Sportmarketingbureau Triple Double en creatief bureau DDB Amsterdam spelen een grote rol om het partnership zowel conceptueel als creatief vorm te geven. Abovo Maxlead en DPG Media brengen het partnership in vele multimediale vormen naar een groter publiek. Met de sportbonden worden de leden en fans bereikt, met DPG Media het grote publiek.

www.ad.nl/nooitverteld

www.dpgmedia.nl

www.monaerk.nl

www.tripledouble.nl

www.ddbamsterdam.nl

www.abovomaxlead.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Zakelijke beslissers bereiken? Deze 6 contentvormen raken

22-08-2025 | 09:40:00
Je kunt adverteren met advertorials en branded content, maar ook zelf verhalen delen met klantcases en expertblogs om je merkwaarde te versterken

Podcasts populair, maar nauwelijks in audiobudgetten

21-08-2025 | 10:36:00
Roger Verdurmen en René Zeedijk over de impact van AI en algoritmes op de nieuwsvoorziening.

René Zeedijk: DPG Media duidt medianieuws in 12 minuten

20-08-2025 | 13:30:00
DPG Media heeft met de podcast Whazzup!? in Media een platform gecreëerd om professionals uit de media- en marketingwereld snel en effectief bij te praten

[Vacatures] Qmusic zoekt een Producer Middagshow Qmusic

18-08-2025 | 08:53:00
Qmusic is per direct op zoek naar Producer Middagshow Qmusic - Amsterdam

[Vacatures] Qmusic zoekt een Producer QMusic - Ochtendshow Mattie & Marieke (5 maanden)

18-08-2025 | 08:34:00
Qmusic is per direct op zoek naar Producer QMusic - Ochtendshow Mattie & Marieke (5 maanden) - Amsterdam
 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.