[SHOWREEL!] Global: Iedere doelgroep op elk moment van de dag bereiken

Global is de enige Nederlandse Out-of-Home exploitant die door de landelijk gespreide samenstelling van traditionele en digitale objecten in de meeste grote steden een evenwichtige bereiksopbouw en share of voice kan garanderen.

Als marktleider in Digital Out-of-Home met strategische locaties als NS-stations, winkelcentra, supermarkten en tankstations, kan iedere doelgroep, op elk moment van de dag, binnen ieder beschikbaar budget bereikt worden.

Making everyone’s day brighter”, dat is waar we voor staan bij Global. Ons onderscheidende netwerk en onze gepassioneerde specialisten op gebied van (Out-of-Home) media, creatie en onderzoek, die zorgen dat we continue vooruitlopen op de markt, maken Global de perfecte partner voor alle mogelijke (Digital) Out-of-Home campagnes.

www.global.com/nl


Kijk ook:

Guy Grimmelt: Groei buitenreclame stuwt Global vooruit

12-03-2026 | 14:31:46
Het gesprek gaat over de ontwikkeling van buitenreclame, de opkomst van retailmedia en de vraag hoe het medialandschap verandert

Buitenreclame als verantwoorde keuze voor 2026

04-03-2026 | 14:24:00
Merken staan onder toenemende druk van consumenten en overheden om bewuste keuzes te maken

[Vacatures] Global Media & Entertainment zoekt een Digital Consultant

06-02-2026 | 15:22:00
Global Media & Entertainment is per direct op zoek naar Digital Consultant (36-40 uur)

[Vacatures] Global Media & Entertainment zoekt een Commercial Asset & Data Consultant

22-01-2026 | 13:47:00
Global Media & Entertainment is per direct op zoek naar Commercial Asset & Data Consultant (36-40 uur)

NMO: Patrick Molleman is benoemd tot bestuurslid

06-01-2026 | 07:30:00
Patrick Molleman is per 1 januari 2026 toegetreden tot het bestuur van de Stichting Nationaal Media Onderzoek (NMO). Hij zetelt daar namens de buitenreclame-exploitanten verenigd in Outreach

Partner worden

Ook een showreel - en nog veel meer - op onze website? Neem dan contact op met Eric-Jan Vis - [email protected] | 0653 - 41 12 13


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Campagne stimuleert helmgebruik bij ouders en kinderen

15-04-2026 | 15:23:21
Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat lanceert samen met Roorda een nieuwe fase van de campagne Zet ’m op

Cortina en Lemon Scented Tea vervolgen merkcampagne

15-04-2026 | 14:10:00
Cortina lanceert samen met LemonScentedTea een nieuwe campagne binnen het platform Original as you.

[Vacatures] De Combinatie van Factoren zoekt een Medior Art Director

15-04-2026 | 12:53:00
De Combinatie van Factoren (DCVF) is per direct op zoek naar een Medior Art Director - Full-time · Amsterdam

Campagne Jumbo’s draait om smaak en prijs

15-04-2026 | 11:36:44
Met de actie willen HEMA en Jumbo klanten laten kennismaken met elkaars assortiment. De campagne loopt via tv en digitale kanalen, waaronder social media.

GBE Creative Agency opent hub in Maastricht

15-04-2026 | 07:11:00
GBE Creative Agency heeft per 1 maart 2026 een vestiging geopend in Maastricht. Met deze stap werkt het bureau voortaan vanuit een twee-hubmodel, met Amsterdam en Maastricht als uitvalsbasis
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.