[The List] Ratsibambam

BESCHRIJVING BUREAU

Ratsibambam creëert betaalbare games met verbluffende resultaten voor je omzet. Dit kunnen wij omdat wij niet elke game vanaf 'scratch' opzetten, maar de technische basis hergebruiken bij elke game. Zo besparen we onze klanten flink in de kosten, terwijl je wel een maatwerk game krijgt met volledig eigen UX en design. Dit kunnen wij doen, omdat we dagelijks games maken voor uiteenlopende grote merken. Dat doen we altijd in opdracht van agencies.

Succesvolle bedrijven gebruiken gamification als vast onderdeel van hun marketingmix. Door middel van onze games zorgen wij voor een aanzienlijke hogere conversie gemiddeld 63 procent. Hierdoor bereiken onze klanten veel eerder hun marketing, sales of PR doelstellingen dan via de reguliere middelen. En omdat deelnemers gemiddeld 3 minuten per game met jouw merk bezig zijn, heb je veel langer de tijd voor jouw merkverhaal dan een gemiddelde social post. Je valt meer op tussen de standaard content, hebt meer interactie en je bent ook nog eens eigenaar van de data die je verzameld via elke game.

Samengevat, Ratsibambam is dé partij in Nederland voor het succesvol maken van jouw marketing, activatie, sales, PR en recruitment campagnes. Met onze maatwerk en 'pre-built' games behalen we verbluffende resultaten voor onze klanten.

CONTACTGEGEVENS

’s Gravelandseweg 63
1217 EJ Hilversum 
0851-30 12 56
[email protected]

WEBSITE

www.ratsibambam.com

SOCIAL MEDIA

Linkedin

AANTAL WERKNEMERS

5

KLANTEN

IO Digital
Boomerang
Activation Heroes
Hamilton Bright
Dutch Moving Media
Playground
Fitzroy
Vandenbusken
SteamTalmark
The Locals

SPECIALISMEN

Gamification, Marketing, PR en Sales Games, Loyalty Game Portals, Development, Laravel, HTML5 banners

CONTACTPERSOON 

Sandra de Ruiter
[email protected]
0851 30 1256

ALGEMEEN DIRECTEUR

Benjamin van Rossum
[email protected]

SHOWREEL

The ListTHE LIST

Marketing Report lanceert reclamebureau-database The List. Alle bureaus in Nederland kunnen zich gratis registreren.

Een wel heel makkelijke manier om je extra in de kijker te spelen bij marketeers en pitchbegeleiders.

Registreer jouw bureau voor The List hier

 

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[The List] Blaudruck

11-02-2026 | 13:31:41
Blaudruck is een creatief PR-bureau dat merken helpt aandacht te verdienen. Wij geloven dat verdiende aandacht begint bij PR-gedreven positionering

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[The List] SEM agency

13-01-2026 | 16:08:41
SEM agency. Wij geven merken een hartslag.

[The List] Giesbers retail

07-01-2026 | 16:10:54
Wij zijn jouw creatieve all-in-one partner voor strategie, creatie en contentproductie.

[The List] Freshheads

09-12-2025 | 13:28:18
Freshheads helpt organisaties om ideeën en problemen te vertalen naar digitale oplossingen die meegroeien met de vraag.
 

 

 

 

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director

20-02-2026 | 08:11:00
VML is directly looking for PXM - Technology Director - Amsterdam

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential

19-02-2026 | 15:23:00
Brand Potential stapt af van het traditionele agency-model en organiseert zich voortaan als partnerstructuur. Het digitale bureau Modern Citizens gaat volledig op in de organisatie.

0to9 en Rotterdamse Douwers starten campagne jongerenbegeleiding

19-02-2026 | 15:08:00
0to9 heeft in Rotterdam de campagne Altijd Iemand Die Je Ziet (AIDJZ) gelanceerd. Met het initiatief wil het bureau 30.000 jongeren tussen 16 en 26 jaar eerder in beeld krijgen en koppelen aan een vaste mentor.

Patrick van Drongelen: Het platform is niet het idee

19-02-2026 | 10:26:22
Er is ophef over de Cup-a-Soupcampagne. Wat me bezighoudt, is niet de campagne zelf, maar hoe de kritiek werd gepareerd: als een generatiekloof
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.