SuperRebel ontwikkelt merkstrategie voor DCB

Brandstoffenmerk DCB Energy was toe aan een andere merkstrategie en schakelde daarvoor SuperRebel in. Het bedrijf is bekend van pompstations waar duurzame(re) brandstoffen te tanken zijn.

Het uitgangspunt van de campagne is: verduurzamen is vooruit tanken. Waarom wachten als je vandaag al de afslag kunt nemen en kunt beginnen met vooruit tanken. Naast het opfrissen van de oranje huisstijl ontwikkelde SuperRebel een doorlopende campagne op LinkedIn, introduceerden het de zogenoemde oranje Denktank en produceerde het bureau een brand video.

www.superrebel.com

www.dcbenergy.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Van Dal kiest SuperRebel.Agency voor herpositionering

30-03-2026 | 09:37:00
Centraal staat de campagne Stijl komt met de jaren, waarmee het merk zich richt op mannen die waarde hechten aan ervaring, karakter en zelfvertrouwen.

Dé awardshow voor influencers en HEMA

06-03-2026 | 16:33:00
Beetje netwerken, glaasje in de hand, rustig inkomen. Je krijgt: een foodcourt waar merken elkaar proberen te overtreffen met activaties.

SuperRebel.Agency zet tafelmoment centraal voor Zaanse

16-02-2026 | 10:27:00
Zaanse Mayonaise start een merkcampagne rond het dagelijkse moment aan tafel. Centraal staat de pay-off: Zo smaakt er écht maar een

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins

Lodewijk Varossieau: Mentaliteit is de nieuwe creativiteit

29-12-2025 | 11:16:00
De reclamewereld stort niet in. Hij wordt wakker.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.