Radiostation 100% NL verandert slogan in Maakt Je Dag

Radiostation 100% NL heeft voortaan als slogan: Maakt Je Dag. De wijziging komt op de dag die doorgaans Blue Monday wordt genoemd, de meest deprimerende dag van het jaar.

Maakt Je Dag is de merkbelofte die in alles van 100% NL terug zal komen, van de muziek en de radioprogramma's tot aan de acties en de online video's.

Ryan Dekker, marketingmanager: "Bij 100% NL vieren we het leven, maken we plezier en staan we midden in de samenleving, tussen de luisteraars. Dat is een gevoel dat veel verder gaat dan het benoemen van onze kern van het draaien van Nederlandse popmuziek. Bij die filosofie van het leven vieren past Maakt Je Dag uitermate goed."

In samenwerking met PURE Jingles heeft het jinglepakket een flinke update gekregen met ingezongen slogan.

www.100p.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Audioproducer bij 100% NL

10-02-2026 | 08:15:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Audioproducer bij 100% NL - Amsterdam

Radiostations wijzigen programmering

02-01-2026 | 19:24:00
Radiostations als Slam!, 100% NL en NPO Radio 1 hebben hun programmering met de start van 2026 gewijzigd. Een overzicht

[DutchMedia Podcast]: Vlaamse Ster-reclamevensters bij NPO, Trump/BBC en meer

14-11-2025 | 13:47:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Herbert Visser stopt als statutair directeur Mediahuis Radio

13-11-2025 | 16:52:00
Herbert Visser stopt per eind 2025 als statutair directeur bij Mediahuis Radio. Hij blijft het radiobedrijf ondersteunen in een adviserende rol.

[DutchMedia Podcast] met Zohair El Yassini over Streamingdiensten Nederland

31-10-2025 | 09:16:56
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Emotie presteert beter dan technologie in reclame

20-02-2026 | 14:18:00
Emotioneel storytelling blijkt de krachtigste drijfveer voor reclamesucces, volgens onderzoek van System1 dat campagnes van de Winterspelen 2026 en de Super Bowl analyseert

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant (medior/senior)

20-02-2026 | 08:41:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant (medior/senior) - Fulltime/Parttime

[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director

20-02-2026 | 08:11:00
VML is directly looking for PXM - Technology Director - Amsterdam

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential

19-02-2026 | 15:23:00
Brand Potential stapt af van het traditionele agency-model en organiseert zich voortaan als partnerstructuur. Het digitale bureau Modern Citizens gaat volledig op in de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.