mønaerk produceert Organic-campagne voor Prominent

Prominent zet rust en zitcomfort centraal tijdens de woonmaand en presenteert de Organic collectie. Als gezichten van de campagne treden Richard Krajicek en Daphne Deckers op, onder het motto rust vaker, zit beter.

Met de Rust Revolutie wil Prominent benadrukken dat rust net zo essentieel is als bewegen, gezond eten en voldoende slaap. Volgens het bedrijf zitten Nederlanders steeds vaker op meubels die niet zijn afgestemd op lichaam en houding.

Campagne met Richard Krajicek en Daphne Deckers

Luca Bade, Brand Lead bij Prominent: "Prominent brengt hier verandering in door te laten zien en voelen dat rust én echt goed zitten essentieel zijn voor een gezond en actief leven. Écht tot rust komen, begint bij goed zitten. De Organic collectie is het levende bewijs dat comfort, stijl en maatwerk perfect samenkomen. Richard en Daphne zijn daarin de perfecte gezichten: zij illustreren hoe een actieve levensstijl samengaat met het belang van rust."

Richard Krajicek, topsporter: "Ik denk dat zitcomfort nogal eens wordt onderschat. Voor mijn fietszadel laat ik bijvoorbeeld een hele test doen voor het meest ideale zadel. Maar voor mijn stoel en bank voor de televisie doe ik dat niet."

Daphne Deckers, auteur en presentator: "Ooit kocht ik een verkeerde stoel. Een hele mooie, maar geen ergonomische. Dat ga je tóch voelen."

Organische lijn en zitcomfort

Daphne Deckers over de Organic lijn: "Richard is niet meer uit de Organic stoel te sláán. Ook de bank is heerlijk; stevig en toch zacht. Echt de ideale collectie om in te onthaasten." Richard Krajicek besluit: "Ik vind ook nog het hele design geweldig."

De campagne koppelt de hectiek van werk, sport en gezin aan het belang van momenten van rust. Zo wil Prominent laten zien dat goed zitten bijdraagt aan een actief en gezond dagelijks leven.

Campagne-uitrol en makers

De televisie- en radiocommercials zijn ontwikkeld en geproduceerd door het contenthuis mønaerk. De campagne is zichtbaar in de ruim 40 winkels van Prominent, op prominent.nu, via social media, in print en via een brandedcontent-samenwerking met Libelle.

Credits:

Inge van Hout, Lisanne Beemer, Erik Warnaar, Luca Bade (Prominent); Joost Beitler, Twannie de Ridder-Huipen, Wayne de Boer, Sanne Schelvis (mønaerk); Heleen de Clerq (Regisseur); Katja van den Broeke (Director of Photography); Sam Vis (Camera B-unit); Paul Wilens (Gaffer); Selke Stojancic (Hair & Make-up); Nick Read (Edit); Gary Grade (Grading); Studio Henri (Sound Design)


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Salsa Shop kiest New Story als digitaal bureau

30-09-2025 | 18:18:00
Met plannen voor uitbreiding in Nederland en daarbuiten wil Salsa Shop zijn digitale fundament versterken

The Kitchen, Dentsu en PRSSKD werken samen aan Heinz-campagne

30-09-2025 | 17:42:00
Heinz mengt zich de komende weken in de campagnekoorts met het grote Friet vs. Patat debat 2025.

Dawn ontwikkelt merkidentiteit voor Wehkamp

30-09-2025 | 11:42:44
Wehkamp heeft een nieuwe merkidentiteit geïntroduceerd: Altijd Wehkamp, sinds 1952.

Heineken zet rode ster op groene daken voor verbinding

30-09-2025 | 11:27:00
Daarmee wil Heineken het spanningsveld doorbreken waarin moderne steden wel zijn gebouwd voor verbinding

[Vacatures] Follo zoekt een Digital Media Consultant

30-09-2025 | 08:54:00
Follo is per direct op zoek naar Digital Media Consultant - 32-40 uur | Hybride
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.