[Marketing Report TV] Boudewijn de Jong over P3
Boudewijn de Jong, eigenaar van Pink Marketing en Pünktlich, is te gast bij Marketing Report TV. In gesprek met Bas Vlugt vertelt hij over P3 en het medialandschap buiten de randstad.
Boudewijn de Jong: "We bestaan uit drie bureaus: Pink Marketing is ons mediabureau, Pünktlich is onze creatieve tak, en Pexi is onze datasoftwaretak. We willen deze drie entiteiten graag integreren, maar het probleem is dat Pink en Pünktlich een sterke naam hebben en we willen het kind niet met het badwater weggooien. We hebben klanten die alleen met Pink of Pünktlich werken, en nieuwe klanten krijgen dan ineens verschillende e-mailadressen. Dit maakt het een complex geheel."
Kijk dit interview hier:
Marketing Report TV is powered by Bruut en Abovo Maxlead

Bruut is dé one-stop-shop voor videocontent! Van strategie tot creatie, en van productie tot distributie. Wij doen het! Hoge kwaliteit video, slim en efficient gemaakt voor ieder scherm, dat is onze kracht. Met een hecht team van enthousiaste makers hebben maken we gepassioneerd content voor iedereen.

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.
Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Edward Knol: Het onderscheid van Initiative zit in de mensen
Folders zetten 86 procent van lezers aan tot actie
Frederique Rote: Waarom deze AI-kerstreclame misging
Eric Welles: Laten we creativiteit zaaien, geen paniek
Miljoenste mailing mijlpaal voor Spotta
Jeroen Oppatja: Groei door de kracht van creatie & tech
Martijn Terbruggen: Wissel.nl maakt cadeaubonnen waardevast
Mark Veenman: Metro geeft adverteerders een captive audience
The Family 2.0: door fusie ontstond ander type bureau
Imco van Elk: Marketplaces worden strategisch belangrijk
Anja Froeling: Selmore werkt aan bureau van de toekomst
Sjoerd van der Meijden: We maken contentcampagnes schaalbaar
Timo Vrijenhoek: Spotta biedt merken sterk brievenbusbereik
Sanne van Kuijk: BUUT maakt financiële opvoeding makkelijker
Daan Vrijsen: Strategie wordt steeds belangrijker in media
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
CANAL+ zet cinema centraal in campagne TANGO
Coca-Cola en FIFA starten FIFA World Cup Trophy Tour
LINDA. breidt portfolio uit met LINDA.mini
Draft Digital en FarmCamps lanceren Geen stress, wel kippen
Primeur: Video Ads op basis van Cost per Sale bij TradeTracker
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers