Libelle brengt speciale editie uit ter ere van mantelzorgers

Libelle wijdt editie 47 volledig aan mantelzorgers. Deze speciale uitgave, die op 7 november in de winkel ligt, belicht de verhalen en uitdagingen van mantelzorgers in Nederland en wordt in aanloop naar de Dag van de Mantelzorg op 10 november ook overhandigd aan staatssecretaris Vicky Maeijer van Langdurige en Maatschappelijke Zorg.

Samenwerking met stichting Mantelzorgelijk

De editie is tot stand gekomen in samenwerking met Marjolijn Bruurs en Margreet van der Voort, oprichters van de stichting Mantelzorgelijk en zelf mantelzorgers. In een open brief aan het kabinet pleiten zij voor meer erkenning en ondersteuning: “Mantelzorgers worden vaak gezien als dé oplossing voor zorgproblemen, waardoor formele zorgtaken bij hen worden neergelegd. Dat kan niet de bedoeling zijn. We hebben een duidelijke visie op mantelzorg nodig, en hopen dat de politiek snel met een passend antwoord komt.”

Mantelzorg: het hart van de samenleving

Nederland telt ongeveer vijf miljoen mantelzorgers, wat neerkomt op een derde van de bevolking. Vanwege de vergrijzing neemt hun rol steeds meer toe. Veel mantelzorgers combineren intensieve zorgtaken met hun werk en sociale leven en hebben daarnaast te maken met een wirwar aan regels en administratieve lasten. Libelle zet hen daarom in de schijnwerpers, met aandacht voor zowel de zware als de waardevolle kanten van hun werk.

Hilmar Mulder, hoofdredacteur van Libelle: “Mantelzorg kun je het bedrijf met de meeste medewerkers van Nederland noemen. En daar wordt kneiterhard gewerkt. Dat blijft te vaak ongezien of wordt als vanzelfsprekend ervaren. Het is zorgelijk dat er steeds meer zorgtaken worden afgewenteld op deze groep. Met deze editie willen we alle helpende handen van Nederland een hart onder de riem steken.”

www.libelle.nl

www.dpgmedia.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

RTL Nederland: Lichte omzetgroei met ebitda-daling door overname

02-04-2026 | 15:13:00
RTL Nederland draaide over geheel 2025 een omzetgroei van 1,4 procent en zag zijn ebitda-winst dalen met 24 miljoen euro naar 133 miljoen euro. Dit blijkt uit bestudering door Marketing Report van de jaarstukken van DPG Media en RTL Group

DPG Media groeit door integratie RTL en abonnementen

31-03-2026 | 14:32:38
DPG Media heeft in 2025 een omzet van ruim 2 miljard euro gerealiseerd, mede door de integratie van RTL Nederland en beperkte organische groei.

DPG Media publiceert Journalistiek Jaarverslag 2025

25-03-2026 | 10:11:00
In het verslag over 2025 blikken 17 hoofdredacties van Nederlandse en Belgische nieuwsmerken terug op hun belangrijkste producties, innovaties en journalistieke afwegingen.

DPG Media/RTL Nederland vraagt KPN meer geld

23-03-2026 | 14:32:00
DPG Media vraagt KPN behoorlijk meer geld voor het aanbieden van de lineaire zenders van RTL Nederland. Daarbij wil DPG Media dat streamingdienst Videoland veel prominenter bij KPN beschikbaar komt

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.