L’Oréal Paris en ACE PR lanceren campagne voor zelfliefde

L’Oréal Paris is gestart met een merkcampagne die jonge vrouwen aanmoedigt positiever naar zichzelf te kijken. De campagne, ontwikkeld in samenwerking met ACE PR, richt zich op vrouwen tussen de 16 en 29 jaar in Nederland en België. Centraal staat de oproep om eigenwaarde te omarmen, ondersteund door een pop-up experience in vijf steden.

De activatie speelt in op onderzoek waaruit blijkt dat slechts één op de vijf jonge vrouwen zichzelf regelmatig een compliment geeft. Tegelijkertijd zegt zestig procent dit juist vaker te willen doen.

Pop-up ervaring rond zelfvertrouwen

Onder het motto Ik ben het waard – een doorvertaling van de bekende slogan Because you’re worth it – biedt L’Oréal Paris vrouwen de mogelijkheid stil te staan bij hun zelfbeeld. Bezoekers van de pop-up worden begeleid door een positiviteitscoach en kunnen hun boodschap bij een self-worth checkout hardop uitspreken. Als beloning ontvangen zij een gratis product en een moment van reflectie.

Silvana Oudshoorn Hoekstra, CDO Consumer Product Division L’Oréal Benelux: "Een compliment aan jezelf geven lijkt misschien klein, maar het kan een groot verschil maken. Toch blijft het voor veel vrouwen makkelijker gezegd dan gedaan. Al meer dan 50 jaar herinneren we vrouwen eraan dat ze het waard zijn en die boodschap is vandaag nog even relevant. Zelfvertrouwen is de basis van schoonheid en met deze campagne helpen we vrouwen om daar weer even bewust bij stil te staan."

Campagne in vijf steden

De pop-up is gratis te bezoeken op de volgende locaties:

  • Utrecht, Hoog Catharijne – 30 & 31 mei

  • Antwerpen, Stadsfeestzaal – 6 & 7 juni

  • Den Bosch, De Markt – 19 juni

  • Enschede, Van Heekplein – 20 juni

  • Brussel – datum volgt

Naast de activatie zet L’Oréal Paris een social en out-of-home campagne in. Bekende gezichten als Dounia Soudi, Laura Beyne, Lynn Quanjel en Michelle Boatey roepen hun volgers op om bewust stil te staan bij hun zelfbeeld. De campagne sluit aan bij eerdere initiatieven van het merk, zoals de Wall of Worth, en draagt bij aan de missie om zelfvertrouwen onder vrouwen te versterken.

Credits:
Opdrachtgever: L’Oréal Paris | Bureau: ACE PR | PR Nederland: ACE PR | PR België: UPR | Mediabureau: OMD | Influencerbureau: Scooperz | Productiemaatschappij: Tasty Lemon

www.ace.nl

www.scooperz.com

www.omd.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Suite Rouge ontwikkelt prijsformat voor Kruidvat

23-02-2026 | 12:36:00
Kruidvat introduceert de Hebbe Hebbe Hebbe-weken, een promotieformat waarin prijs en acties centraal staan.

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Digital Project Manager

23-02-2026 | 07:27:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Digital Project Manager - Fulltime · Amsterdam

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.

ACE wordt strategisch communicatiepartner van Pathé

05-02-2026 | 09:54:00
Met de samenwerking wil Pathé de beleving van het grote scherm vertalen naar de tijdgeest

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Merken zetten groot in op agentic AI

13-03-2026 | 14:51:47
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.