IKEA organiseert een pyjama-party in alle vestigingen

Op zaterdag 31 augustus organiseert IKEA een wereldwijde pyjama-party in alle vestigingen. Klanten die in hun pyjama naar IKEA komen krijgen een gratis ontbijt en een korting  van 20 euro op iedere 100 euro* om op deze dag in de winkel te besteden. De pyjama-party vormt de aftrap van het jaarthema 'slapen'. Nu de zomervakantie voorbij is en mensen weer naar school en aan het werk gaan, wil het Zweedse woonwarenhuis het belang van een goede nachtrust benadrukken, omdat dat bijdraagt aan ons fysieke en mentale welzijn. In alle winkels vinden verschillende activiteiten plaats die gerelateerd zijn aan het thema slaap en krijgen klanten korting op verschillende slaapproducten. 

Hoewel het belang van slaap algemeen bekend is, worstelen veel mensen nog steeds met het krijgen van een goede nachtrust. Uit recent onderzoek van IKEA, het Life at Home-rapport, blijkt dat 55 procent van de mensen slapen als de belangrijkste activiteit ziet die thuis in het belang van welzijn wordt gedaan. Toch is maar liefst de helft van de volwassenen ontevreden over hun slaap, wat hun dagelijkse functioneren en werkprestaties beïnvloedt. Daarom zet IKEA komend jaar in op zes factoren van een goede nachtrust: comfort, licht, temperatuur, geluid, opruimen en luchtkwaliteit. 

Gratis ontbijt en speciale aanbiedingen

Voor iedereen die op 31 augustus in pyjama een IKEA winkel bezoekt, staat er tot 16:00 uur - voor de vroege vogels tot de late uitslapers - een gratis ontbijt klaar. Kinderen krijgen sowieso een gratis ontbijt, ongeacht of ze in pyjama komen. Ook IKEA medewerkers verschijnen in pyjama. Klanten ontvangen naast een bon voor een gratis ontbijt een kortingsvoucher, waarmee ze op dezelfde dag bij de kassa 20 euro korting krijgen bij elke 100 euro die ze besteden*. Geheel in lijn met het thema slaap zijn er in de winkels experts aanwezig die vertellen over hoe je je slaapkamer het beste in kunt richten voor een goede nachtrust. IKEA vestigingen organiseren verschillende activiteiten gerelateerd aan het thema slaap. Zo worden er bij IKEA Barendrecht bedtijdverhalen voorgelezen en kun je bij IKEA Duiven meedoen aan een sportles bovenop de parkeergarage. Bovendien gelden er de hele dag speciale aanbiedingen op slaapgerelateerde producten. 

*met een maximum van 200 euro bij een besteding van 1.000 euro

www.ikea.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Walter Kadnar CEO IKEA Nederland

15-05-2025 | 13:40:00
Hij volgt daarmee interim-directeur Sandra Schouten op, die sinds januari de functie tijdelijk vervult na het overlijden van Alessandra Zini.

IKEA en Mojo winnen Best Brand Activation Award bij European Festival Awards

17-01-2025 | 15:28:00
IKEA en Mojo hebben een Best Brand Activation Award gewonnen bij de European Festival Awards. Dit zijn prijzen voor festivals

[Interview] Brigit Moens (IKEA) over Drömland tijdens Lowlands

02-12-2024 | 13:38:00
Marketing Report publiceert een reeks interviews met partners van Media Info Groep. IKEA heeft van 16 tot 18 augustus 2024 onder de naam Dromland een gigantische IKEA slaapkamer op het muziekfestival Lowlands in Biddinghuizen opgezet

IKEA en Home ontwikkelen activatie op Lowlands

19-08-2024 | 14:29:00
IKEA ontwikkelde samen met social first agency Home voor Lowlands een activatie: IKEA Drömland.

[Grow by DPG Media] De betrokkenheid van klanten verhogen? IKEA doet het zo!

12-03-2024 | 10:51:00
DPG Grow onderzocht samen met IKEA de mogelijkheden van CRM-onboarding. Het resultaat? Een CTR die twee keer zo hoog ligt als de gemiddelde benchmarks


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Stacey Rookhuizen voelt als campagneleverancier deel van het VVD-team

07-11-2025 | 21:52:39
Stacey Rookhuizen is oprichter/eigenaar van Bombilate Media. Matthijs van de Burgwal is hoofd strategie bij de VVD.  We spreken beiden over de verkiezingscampagne voor de VVD die Bombilate Media voor de vierde keer maakte

Nasser El Kamouchi: De wake-up call voor marketeers

07-11-2025 | 15:20:00
Succes wordt niet langer bepaald door wie het meeste mediabudget heeft, maar door wie het meest consequent zijn merkverhaal weet te vertellen.

Bob Koigi: De toekomst is voor de menselijke merken

07-11-2025 | 11:12:15
De toekomst is niet voor de merken met de slimste technologie, maar voor de merken die drie tijdloze menselijke principes begrijpen

Fightclub en WeCare lanceren Good for you!

07-11-2025 | 09:33:00
Tijdens deze gratis middagsessie krijgen marketeers een praktische toolkit aangereikt om richting 2026 hun positie te versterken.

Studio FIK ontwikkelt campagne rond gezond schermgebruik

06-11-2025 | 12:12:00
Gemeente Haarlem en GGD Kennemerland vragen deze maand aandacht voor beschermtijd, momenten die je bewust vrijhoudt van digitale prikkels.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.