Dove kiest na pitch voor Storyboard Agency

Storyboard agency breidt zijn samenwerking met Unilever verder uit en neemt na een succesvolle pitch ook de influencer marketing voor Dove in de Benelux op zich. Dit merk voegt zich bij AXE, Rexona, Robijn, Dove Men+Care en SUN, waarvoor Storyboard al strategische campagnes ontwikkelt. De eerste producties voor Dove zijn gestart en gaan eind januari live.

De pitch voor Dove kende concurrentie, met drie andere bureaus in de race.

Laurens-Jan Duvigneau, Head of Deodorants bij Unilever: “Storyboard heeft zich de afgelopen jaren bewezen als een partner die onze merken helpt groeien met vernieuwende, impactvolle campagnes. Hun visie en aanpak in influencermarketing sprongen eruit tijdens de pitch, net als hun vermogen om cultuur en influencerstrategie samen te brengen. Met Dove als grootste verzorgingsmerk van Unilever verwachten we samen grote stappen te zetten en bijzondere resultaten te behalen.”

Martijn de Kemp, founder van Storyboard: “Dove is voor ons een droommerk om voor te werken. Het merk combineert een krachtige boodschap over Real Beauty met een diepe verbinding met culturele trends en maatschappelijke thema’s. De Real Beauty-positionering is relevanter dan ooit en sluit perfect aan op onze missie om merken via datagedreven storytelling te verbinden met de cultuur van nu. Bij Storyboard streven we naar next level influencermarketing, waarin strategie, creativiteit en innovatie samenkomen. We kijken er enorm naar uit om samen met Dove verhalen te creëren die resoneren bij de doelgroep en bijdragen aan de doelstellingen van het merk.”

www.storyboard-agency.com

www.unilever.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Tijjani Reijnders wordt gezicht van Rexona in Nederland

16-10-2025 | 17:53:00
Rexona kondigt een samenwerking aan met profvoetballer Tijjani Reijnders, middenvelder van het Nederlands Elftal en Manchester City.

Storyboard onderzoekt succesfactoren influencermarketing

27-05-2025 | 12:24:00
Uit onderzoek van Storyboard Agency blijkt dat tachtig procent van de Nederlanders tussen de 18 en 45 jaar aangeeft beïnvloed te worden door influencers

Storyboard Agency lanceert Dove-campagne in Benelux

03-04-2025 | 13:10:00
Storyboard Agency heeft de Benelux-campagne ontwikkeld voor Dove's productintroductie Whole Body Deo.

Storyboard Agency versterkt team en stelt MT aan

01-11-2024 | 10:11:00
Influencer marketingbureau Storyboard Agency breidt het team uit en stelt een ander MT aan.

[Marketing Report TV] Martijn de Kemp (Storyboard): Wij benaderen influencermarketing op een evidence-based manier

01-10-2024 | 11:45:00
Martijn de Kemp, CEO en Founder van Storyboard, is te gast bij Marketing Report TV. Hij vertelt over hoe zijn bureau zich heeft gespecialiseerd in evidence-based next-level influencermarketing om de effectiviteit voor merken beter te onderbouwen.

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Inter lanceert INTERISTA met DEPT

13-11-2025 | 11:00:23
Het Nederlandse verfmerk Histor is gestart met Geef kleur aan jouw verhaal, een social-first campagne waarin persoonlijkheid en verhalen worden vertaald naar een eigen verfkleur.

Volkswagen en TeamNL lanceren Hey, is dat niet?!

13-11-2025 | 10:42:00
Na een pauze van acht jaar is de samenwerking tussen Volkswagen en TeamNL opnieuw opgestart.

[Vacatures] INDIE zoekt een Account Manager / Account Director

13-11-2025 | 10:25:00
INDIE Amsterdam is per direct op zoek naar Account Manager / Account Director

Natwerk en Slachtofferhulp starten merkcampagne

13-11-2025 | 09:58:18
De titel verwijst naar het telefoonnummer 0900-0101 en benadrukt dat Slachtofferhulp er is voor meer mensen en situaties dan vaak wordt gedacht.

Campagne van Selmore en Just speelt in op jongerencultuur

13-11-2025 | 09:38:32
Selmore Creative Agency heeft voor Just zorgverzekering een nieuwe campagne ontwikkeld die zich richt op digital natives.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.