Céline van Nes van Publicis Groupe NL in Cannes Lions jury

Het Cannes Lions International Festival of Creativity heeft de juryleden bekend gemaakt, tevens degene die Nederland gaan vertegenwoordigen.

Publicis Groupe Nederland kondigt aan Céline van Nes is gekozen om deel uit te maken van de jury op het Cannes Lions International Festival of Creativity. Dit is een bijzondere prestatie in de reclamewereld en ze zijn meer dan trots.

Céline van Nes: "Knijp me, ik zal wel aan het dromen zijn! Het is een eer om aan te kondigen dat ik dit jaar jurylid zal zijn voor de Creative Data Lions op Cannes Lions. Ik kan niet wachten om mijn perspectief in te brengen in de jurykamer, waar ik de innovatieve creativiteit zal beoordelen die de standaard voor het komende jaar opnieuw zal definiëren."

Dit is de kans om jouw werk beoordeeld te zien worden door enkele van de besten in de branche, en mogelijk erkenning te krijgen op het wereldtoneel. Bekijk hier de volledige lijst van juryleden: https://www.canneslions.com/awards/jury

Eduardo Marques, CCO Publicis Groupe NL: "We hebben er alle vertrouwen in dat Céline haar uitzonderlijke inzicht en creativiteit zal bijdragen aan de jury van Cannes. We kunnen niet wachten om te zien hoe zij de wereld van de reclame zal opschudden bij dit prestigieuze evenement. Go rock it, Céline!"

www.publicisgroupe.nl

www.boomerangagency.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Publicis Groupe neemt AI-platform AdgeAI over

16-03-2026 | 12:40:00
Publicis Groupe neemt AI-platform AdgeAI over. Het platform meet en optimaliseert de prestaties van creatie en video op basis van data.

Publicis Media lanceert Media Academy met Beeckestijn

11-03-2026 | 13:19:00
Publicis Media start samen met Beeckestijn Business School en Digiship de Media Academy.

Publicis Groupe huurt bedrijfspand in Amsterdam-Schinkel

25-02-2026 | 11:34:00
Publicis Groupe heeft het bedrijfspand Staal-Kade gehuurd in het bedrijvengebied Amsterdam-Schinkel. Dit hebben vastgoedpublicaties als Vastgoedmarkt bekend gemaakt

Sven Huberts wordt Global President van LePub

19-02-2026 | 09:11:18
Met de aanstelling wil het bureau de internationale groei versnellen en de wereldwijde organisatie verder structureren.

Publicis Groupe: omzetgroei bij stijgend operationele winst; netto winst stijgt niet

04-02-2026 | 09:43:00
Publicis Groupe heeft over 2025 een omzet van 14,5 miljard euro gedraaid. Dat is 5,6 procent meer dan in 2024. Het operationele resultaat steeg naar 2,39 miljard euro. (was 2,2 miljard euro). Het netto resultaat bleef stabiel


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fitzroy ontwikkelt campagne voor Het Huis

02-04-2026 | 07:00:00
Het Huis lanceert samen met Fitzroy een landelijke campagne die aandacht vraagt voor de rol van families bij psychisch lijden van kinderen

Coen Zuijdervliet: Prijzen, trots en erkenning

01-04-2026 | 15:19:00
Wat deze herintroducties interessant maakt, is dat het geen kopieën zijn van vroeger.

Antal van Pelt: Het gerecht dat alles verpest

01-04-2026 | 11:34:00
We maken iets goeds. Maar te weinig mensen zien het uiteindelijk. We bedenken iets scherps. Maar het wordt gladgestreken.

Arjan Leest: Merkliefde moet je doel zijn

01-04-2026 | 09:22:00
Bedrijven met een focus op transacties zijn als een boom zonder wortels. Bij de minste storm vallen ze om.

[Vacatures] Influentials zoekt een Campaign Manager

01-04-2026 | 09:00:24
Influentials is per direct op zoek naar Campaign Manager - Full-time · Rotterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.