Céline van Nes van Publicis Groupe NL in Cannes Lions jury
Het Cannes Lions International Festival of Creativity heeft de juryleden bekend gemaakt, tevens degene die Nederland gaan vertegenwoordigen.
Publicis Groupe Nederland kondigt aan Céline van Nes is gekozen om deel uit te maken van de jury op het Cannes Lions International Festival of Creativity. Dit is een bijzondere prestatie in de reclamewereld en ze zijn meer dan trots.
Céline van Nes: "Knijp me, ik zal wel aan het dromen zijn! Het is een eer om aan te kondigen dat ik dit jaar jurylid zal zijn voor de Creative Data Lions op Cannes Lions. Ik kan niet wachten om mijn perspectief in te brengen in de jurykamer, waar ik de innovatieve creativiteit zal beoordelen die de standaard voor het komende jaar opnieuw zal definiëren."
Dit is de kans om jouw werk beoordeeld te zien worden door enkele van de besten in de branche, en mogelijk erkenning te krijgen op het wereldtoneel. Bekijk hier de volledige lijst van juryleden: https://www.canneslions.com/awards/jury
Eduardo Marques, CCO Publicis Groupe NL: "We hebben er alle vertrouwen in dat Céline haar uitzonderlijke inzicht en creativiteit zal bijdragen aan de jury van Cannes. We kunnen niet wachten om te zien hoe zij de wereld van de reclame zal opschudden bij dit prestigieuze evenement. Go rock it, Céline!"
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Publicis Groupe neemt sportmarketingbureau 160over90 over
Onno Seelen naar Publicis Groupe
Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s
Publicis Groupe neemt AI-platform AdgeAI over
Publicis Media lanceert Media Academy met Beeckestijn
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacatures] The Family zoekt een Designer/DTP'er
INretail kiest Vertigo 6 voor arbeidsmarktcampagne
32 Esprix 2026-bekroningen voor 28 cases
Bobbie Walkier: Groei en activatie centraal bij 0930 Rise and Shine
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen