BSUR ontwikkelt tv-commercial Lifestyle Hoortoestellen Specsavers

Specsavers en BSUR lanceren een tv-commercial waarin het belang van goed gehoor in alle aspecten van het dagelijks leven wordt benadrukt. De campagne toont aan dat er hoortoestellen zijn voor iedereen, zelfs voor mensen met een levensstijl die extra eisen stelt aan hun hoortoestel.

Levensstijl staat centraal

In de commercial zien we een man en een vrouw met ieder een eigen levensstijl waarbij een goed gehoor belangrijk is. Er is gekozen om de verhalen in een split-screen formaat uit te lichten. De groene split-screen lijn van Specsavers beweegt van rechts naar links om twee afzonderlijke verhalen te vertellen. Gezamenlijk presenteren ze de mogelijkheden van hoortoestellen.

Marko van Dijk, Head of Trading bij Specsavers: "We willen graag iedere slechthorende een goede hooroplossing kunnen bieden. Met deze commercial willen we laten zien dat bij Specsavers ook hoortoestellen van hoortoestelfabrikanten in de buitencategorie te verkrijgen zijn, onze zogenoemde Lifestyle Collectie. In unieke situaties is het mogelijk dat een slechthorende specifieke wensen heeft die niet optimaal worden gedekt door de hoortoestellen die door zorgverzekeraars worden vergoed. Denk aan een compleet waterdicht hoortoestel met de hoogste beschermingswaarde om mee te zwemmen. Het kan ook zo zijn dat gezondheid voor een klant erg belangrijk is. Dan zijn er hoortoestellen die de hartslag en dagelijkse beweging kunnen meten."

De commercial is te zien op tv, maar maakt onderdeel uit van een bredere campagne, met daarin ook radio-, print- en social media uitingen.

Credits:

Verantwoordelijk bij de klant: Marko van Dijk, Leonie Hoogendoorn, Peter Bakker | Bureau: BSUR | Creatie: Ben Holder (Creative Director), Luana Alvarez en Miguel Marcos (Creatief team) | Account: Esperanza Copini | Productiemaatschappij: Rauwkost Film | Regisseur: Charlene ‘Chaka’ van Kasteren | DOP: Roderik Patijn | Producer: Arjen van Doezelaar | Offline montage: Rauwkost Film | Grading: Rauwkost Film | Geluid: Park Studio

www.bsur.com

www.specsavers.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.

[Vacancy] All Response Media has a position for Junior Digital Media Manager

13-03-2026 | 10:12:00
All Response Media is directly looking for Junior Digital Media Manager - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.