Ocean Outdoor en Esther Vergeer Foundation starten partnership in 2025

Ocean Outdoor wil sport toegankelijk maken voor iedereen en ook zeker voor kinderen, en is daarom trots op het partnership voor 2025 met de Esther Vergeer Foundation.

De Esther Vergeer Foundation is in 2004 opgericht door Esther Vergeer, voormalig rolstoeltennisster en Paralympisch kampioene. De Esther Vergeer Foundation maakt sporten voor kinderen met een lichamelijke beperking en/of chronische aandoening bij een reguliere sportvereniging mogelijk. Daardoor leren ze om te gaan met hun beperking, groeit hun zelfvertrouwen en staan ze sterker in de maatschappij.

Esther Vergeer: "Fantastisch dat Ocean Outdoor mediapartner wordt van de Esther Vergeer Foundation. Met de kansen die Ocean Outdoor ons biedt kunnen wij de impact van onze foundation verder vergroten en heel Nederland laten weten wie we zijn en wat we doen."

Xavier Tilman, CEO Ocean Outdoor: "Tijdens de Paralympische Spelen in Parijs is op de Nederlandse ambassade het partnership tussen de Esther Vergeer Foundation en Ocean Outdoor officieel getekend. Met deze samenwerking wil Ocean Outdoor actief een bijdrage leveren om sport voor iedereen toegankelijk te maken ongeacht beperking. Het partnership met de Esther Vergeer Foundation sluit hier naadloos op aan."

Gedurende het jaar zullen er verschillende campagnes van de Esther Vergeer Foundation op de schermen van Ocean Outdoor vertoond worden.

www.oceanoutdoor.com

www.esthervergeerfoundation.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Ocean Outdoor organiseert Mud Masters-borrel

02-06-2025 | 09:00:09
De deelnemers leggen tijdens de Mud Masters Haarlemmermeer een uitdagend parcours af.

Ocean Outdoor gaat led-gevel Ziggo Dome exploiteren

15-05-2025 | 08:37:00
Ocean Outdoor voegt met de Ziggo Dome een locatie toe aan zijn internationale portfolio van digitale schermen op prominente plekken

Winnaars Vakprijs Out of Home Filmposters 2024 bekend

08-05-2025 | 11:21:00
Dankzij de inzet en het oog voor detail van de vakjury is een selectie gemaakt van de meest aansprekende filmposters die het straatbeeld kleur gaven

Kwik Fit brengt humor naar automobilisten via digitale billboards

02-05-2025 | 11:01:00
Met behulp van Ocean Outdoor’s vehicle react-technologie tonen digitale billboards grappen aan automobilisten die wachten bij verkeerslichten

Higuita en Ocean Labs realiseren campagne voor SINA

24-04-2025 | 14:57:12
Stichting Samen is niet alleen (SINA) vraagt met een interactieve buitenreclamecampagne aandacht voor kinderarmoede in Amsterdam.
 

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.