Laser 3.14 start agency met streetartists

De Amsterdamse streetartist/visual poët Laser 3.14 en producer Rinie Jansen starten een talent-agency en studio onder de naam REVELATOR.

Met REVELATOR bieden zij talent uit de streetart scene een podium voor andere samenwerkingen. Laser 3.14 is al vele jaren deel van deze scene en hij gaat per opdracht het juiste talent matchen. Zo werkte Laser 3.14 zelf al samen met merken als Denham, Tommy Hilfiger en H&M.

Laser 3.14: "Wij bieden opdrachtgevers een unieke toegang tot streetartists uit heel Europa. Deze artiesten kunnen onder andere worden geboekt voor verschillende vormen van (instore) design en animatie, maar ook voor de bekende murals. Ik ken veel onbekend talent en vind het een eer om ze een podium te bieden, zodat zij hun talent ook op andere terreinen kunnen laten zien”

REVELATOR biedt ook advies en bemiddeling bij kunstaankoop en het samenstellen van een kunstcollectie.

www.revelator.amsterdam

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Ogilvy lanceert Brand Devotion-aanpak

18-03-2026 | 15:04:00
Focus verschuift van loyaliteit naar betrokkenheid

Niek Eijsbouts: De scorpion kick als merkmetafoor

18-03-2026 | 14:00:46
Managing Director Sanne Tolsma vertelt over het vaste prijsmodel, de samenwerking met Springbok Group, de veranderde pitchcultuur en haar eigen keuze voor het bureau.

Railinfra start gezamenlijke arbeidsmarktcampagne

18-03-2026 | 12:56:53
De railinfra-sector lanceert met Jij bent iets bijzonders op het spoor een gezamenlijke arbeidsmarktcampagne.

[Vacatures] Megawatt zoekt een Freelance 3D Experience Designer

18-03-2026 | 09:05:00
Megawatt is per direct op zoek naar Freelance 3D Experience Designer

Jumbo ruilt Frank Lammers in voor Rob Kemps

17-03-2026 | 16:22:00
Met de pay-off De JA van Jumbo legt de supermarktketen meer nadruk op prijs, assortiment en service
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.