Laser 3.14 start agency met streetartists

De Amsterdamse streetartist/visual poët Laser 3.14 en producer Rinie Jansen starten een talent-agency en studio onder de naam REVELATOR.

Met REVELATOR bieden zij talent uit de streetart scene een podium voor andere samenwerkingen. Laser 3.14 is al vele jaren deel van deze scene en hij gaat per opdracht het juiste talent matchen. Zo werkte Laser 3.14 zelf al samen met merken als Denham, Tommy Hilfiger en H&M.

Laser 3.14: "Wij bieden opdrachtgevers een unieke toegang tot streetartists uit heel Europa. Deze artiesten kunnen onder andere worden geboekt voor verschillende vormen van (instore) design en animatie, maar ook voor de bekende murals. Ik ken veel onbekend talent en vind het een eer om ze een podium te bieden, zodat zij hun talent ook op andere terreinen kunnen laten zien”

REVELATOR biedt ook advies en bemiddeling bij kunstaankoop en het samenstellen van een kunstcollectie.

www.revelator.amsterdam

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster

26-02-2026 | 14:41:35
adam&eve\TBWA heeft met Calling All Heroes een wereldwijde campagne gelanceerd voor Merlin Entertainments

Bellicon kiest Ablestar voor merkstrategie

26-02-2026 | 12:34:00
Doel is om de internationale groei van het fitnessmerk verder te structureren en te ondersteunen met een heldere merkkoers.

TopParken en awesome. kiezen voor social-first aanpak

26-02-2026 | 10:12:00
Na de overname van awesome. door Abovo Maxlead is TopParken de eerste klant die volledig geïntegreerd samenwerkt binnen deze combinatie.

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Media Consultant (PMX)

26-02-2026 | 09:33:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Media Consultant (PMX) - Amsterdam

[Vacancy] Boomerang (part of Publicis Groupe) has a position for Retail Media Consultant

26-02-2026 | 09:04:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is directly looking for Retail Media Consultant - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.