Lars Kappen en Melle Schellekens naar personal branding agency Personally

Personal branding agency Personally gaat een nieuwe fase in met de versterking van Lars Kappen en Melle Schellekens, twee ondernemers die eerder actief waren voor The Good Roll, NOA Collective en Star/p.

Georgina Rutherford, mede-oprichter Personally: "Personal branding is een term die nog veel uitleg nodig heeft. Tien jaar geleden kende bijna niemand de term influencermarketing, inmiddels is het volledig ingeburgerd en zal deze markt in 2024 naar verwachting een recordwaarde van 24 miljard dollar bereiken. We zijn Personally gestart omdat we hetzelfde potentieel zien in de groei van personal branding: van iets nieuws naar een volwassen markt. We kijken er enorm naar uit om de ondernemende visie van Lars en Melle onderdeel te maken van Personally."

Lars Kappen: "Toen ik voor het eerst met Georgina aan tafel zat over een personal branding traject voor mijzelf, rees direct de vraag waarom dit nog niet bestond in een bedrijfsvorm zoals bij influencermanagement bureaus. Ik kijk ernaar uit om deze onderneming bij te staan in hun groei."

Melle Schellekens: "Toen Lars en ik in contact kwamen met Personally, zagen we meteen de enorme potentie van hun propositie. Veel ondernemers weten nog niet wat personal branding inhoudt en hoe ze het in kunnen zetten om kansen, talent en klanten naar zich toe te trekken. Over een aantal jaar is personal branding een vast onderdeel in iedere mediamix: het is reclame anno 2025. Een essentieel marketinginstrument, vooral voor B2B bedrijven."

www.personally.team

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Florian Jonathans wordt Business Director Benelux bij Readpeak

20-02-2026 | 12:04:00
In deze rol wordt hij verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de Benelux-markt, samen met Ernst Dirkzwager.

Sven Huberts wordt Global President van LePub

19-02-2026 | 09:11:18
Met de aanstelling wil het bureau de internationale groei versnellen en de wereldwijde organisatie verder structureren.

NOBEARS haalt Robbert Odijk binnen als Business Strateeg

18-02-2026 | 10:44:00
NOBEARS heeft Robbert Odijk benoemd tot Business Strateeg. Met zijn komst wil het bureau de strategische en commerciële positie verder versterken.

Maak elke dag impact met een baan binnen het sociaal domein

18-02-2026 | 09:30:00
Binnen de overheid zijn er volop functies waarin je positieve impact maakt op het dagelijks leven van inwoners.

NMO past organisatie aan

17-02-2026 | 15:29:00
Met de wijziging wil de organisatie beter aansluiten op de veranderende behoeften van de mediabranche en de verdere ondersteuning van marktstandaarden.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Emotie presteert beter dan technologie in reclame

20-02-2026 | 14:18:00
Emotioneel storytelling blijkt de krachtigste drijfveer voor reclamesucces, volgens onderzoek van System1 dat campagnes van de Winterspelen 2026 en de Super Bowl analyseert

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant (medior/senior)

20-02-2026 | 08:41:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant (medior/senior) - Fulltime/Parttime

[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director

20-02-2026 | 08:11:00
VML is directly looking for PXM - Technology Director - Amsterdam

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential

19-02-2026 | 15:23:00
Brand Potential stapt af van het traditionele agency-model en organiseert zich voortaan als partnerstructuur. Het digitale bureau Modern Citizens gaat volledig op in de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.