Lars Kappen en Melle Schellekens naar personal branding agency Personally

Personal branding agency Personally gaat een nieuwe fase in met de versterking van Lars Kappen en Melle Schellekens, twee ondernemers die eerder actief waren voor The Good Roll, NOA Collective en Star/p.

Georgina Rutherford, mede-oprichter Personally: "Personal branding is een term die nog veel uitleg nodig heeft. Tien jaar geleden kende bijna niemand de term influencermarketing, inmiddels is het volledig ingeburgerd en zal deze markt in 2024 naar verwachting een recordwaarde van 24 miljard dollar bereiken. We zijn Personally gestart omdat we hetzelfde potentieel zien in de groei van personal branding: van iets nieuws naar een volwassen markt. We kijken er enorm naar uit om de ondernemende visie van Lars en Melle onderdeel te maken van Personally."

Lars Kappen: "Toen ik voor het eerst met Georgina aan tafel zat over een personal branding traject voor mijzelf, rees direct de vraag waarom dit nog niet bestond in een bedrijfsvorm zoals bij influencermanagement bureaus. Ik kijk ernaar uit om deze onderneming bij te staan in hun groei."

Melle Schellekens: "Toen Lars en ik in contact kwamen met Personally, zagen we meteen de enorme potentie van hun propositie. Veel ondernemers weten nog niet wat personal branding inhoudt en hoe ze het in kunnen zetten om kansen, talent en klanten naar zich toe te trekken. Over een aantal jaar is personal branding een vast onderdeel in iedere mediamix: het is reclame anno 2025. Een essentieel marketinginstrument, vooral voor B2B bedrijven."

www.personally.team

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Maarten van Maaren Commercial Director Azerion Nederland

29-01-2026 | 11:12:57
In deze rol is hij verantwoordelijk voor de commerciële strategie, klantontwikkeling en de verdere groei van de advertentieactiviteiten op de Nederlandse markt.

Erik Wiese versterkt Social Hub awesome. van Abovo Maxlead

29-01-2026 | 10:24:00
De voormalig eigenaar van social agency Blauw Gras krijgt een strategische en adviserende rol binnen de organisatie.

Sandra Phlippen benoemd tot commissaris Mediahuis NRC

28-01-2026 | 15:45:00
Econoom Sandra Phlippen treedt toe tot de raad van commissarissen van Mediahuis NRC. Per 1 mei volgt zij Mijntje Lückerath op

Dominique Henskens benoemd bij Mediahuis NRC

28-01-2026 | 12:53:00
Mediahuis NRC versterkt het commerciële managementteam met de aanstelling van Dominique Henskens als Director Commercial Strategy & Innovation

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Somention zoekt een Creatief Strateeg

02-02-2026 | 07:29:00
Somention is per direct op zoek naar Creatief Strateeg - Fulltime · Rotterdam

[Vacatures] Snakeware zoekt een Ervaren Front-end Developer

02-02-2026 | 07:15:43
Snakeware is per direct op zoek naar Ervaren Front-end Developer - 32-40 uur

Amazon Nederland kiest For You Agency als influencerpartner

30-01-2026 | 13:09:00
Amazon Nederland heeft na een pitchtraject For You Agency geselecteerd als influencer- en UGC-partner voor de Nederlandse markt.

[Vacatures] Persuade zoekt een AI Creator

30-01-2026 | 10:41:00
Persuade is per direct op zoek naar AI Creator  (28 - 40 uur p/w)

Bob Koigi: Winnende merken bouwen media samen met hun publiek

30-01-2026 | 09:46:00
Het rapport 2026 Media Imperatives van Havas Media Network beschouwt media als een levend ecosysteem, gevormd door vervlochten werkelijkheden,
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.