DPG Media sluit exclusief mediapartnership met Professional Fighters League

DPG Media en de Professional Fighters League (PFL) kondigen een exclusief mediapartnership aan. Daarmee zijn alle top events van de PFL voortaan exclusief te bekijken bij het Algemeen Dagblad. Dit partnership omvat onder meer de PFL Super Fights en trapt af op 19 oktober met het event 'Battle of the Giants,' waarin Francis Ngannou het zal opnemen tegen Renan Ferreira.

Dankzij deze samenwerking kan DPG Media de grootste PFL-gevechten aanbieden, inclusief de belangrijkste franchises: PFL Super Fights, PFL Global League Season, Bellator en PFL Europe. De PFL is een wereldwijde grootmacht in Mixed Martial Arts (MMA) en werkt aan de opbouw van een Champions League van MMA. Alle grote PFL-evenementen zullen het komende jaar exclusief te zien zijn bij het Algemeen Dagblad.

Michael Meuleners, Partnership Manager bij DPG Media: "We zijn enorm trots dat we met PFL deze stap kunnen zetten. In korte tijd heeft DPG al mooie stappen gezet met de live sportcontent, en dit is opnieuw een grote sprong vooruit. We kijken vol enthousiasme uit naar alles wat PFL komend jaar voor onze sportliefhebbers in petto heeft."

www.dpgmediagroup.com

www.pflmma.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

[DutchMedia Podcast]: over overname RTL Nederland & EMF Act

05-07-2025 | 01:00:10
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Betting Wonen vergroot zichtbaarheid met campagne

01-07-2025 | 14:34:00
Betting Wonen, al 90 jaar een vertrouwd adres in de Achterhoek voor comfortabel wonen, wilde haar merk nieuw leven inblazen.

[Column] David de Jong: DPG Media heeft slim spel gespeeld

30-06-2025 | 21:57:00
DPG Media heeft het spel slim gespeeld en de benodigde toestemming van mededingingsautoriteit ACM binnen om RTL Nederland over te nemen. ACM spreekt van strenge voorwaarden en betrokkenen hebben het erover dat dit soort voorwaarden uitzonderlijk zijn

Fusie DPG en RTL NL: Kans of risico voor adverteerders?

30-06-2025 | 14:38:00
Vrijdag is bekend geworden dat de Autoriteit Consument & Markt (ACM) groen licht geeft voor de overname van RTL Nederland door DPG Media.

ACM: DPG Media krijgt vergunning voor overname RTL Nederland

27-06-2025 | 11:26:00
De Autoriteit Consument & Markt heeft DPG Media toestemming gegeven om RTL Nederland over te mogen overnemen van het beursgenoteerde RTL Group (van Bertelsmann)

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.