[Cannes Lions 2024] TBWA, Media.Monks en Dentsu Creative op shortlists Outdoor en Health & Wellness

Marketing Report is overal maar nu dan echt overal. Peter zit als kwartiermaker al in Cannes. Onze radio-technicus Ron van New Business Radio is met de wagen met daarin onze radiostudio vammorgen vertrokken vanuit Diemen en is in Valance aangekomen. Eric-Jan en David pakken morgen het vliegtuig. En ik zit zelf nu nog in tussenstop Parijs, pak morgen de TGV naar Cannes.

Cannes Lions begint maandag 16 juni, maar de eerste shortlists zijn al bekendgemaakt. Het spel is op de wagen!

Eerder al publiceerden we over de drie nominaties van AKQA Amsterdam voor Pink Chip (Titanium, Fintech, Glass) en Literacy Pen van Media.Monks voor Early Stage Technology.

We zijn begonnen en de eerste Nederlandse bureaus zitten erbij.

Outdoor Lions

TBWA\NEBOKO werd twee keer genomineerd voor Outdoor Lions: voor de Smells Like McDonald's en twee maal voor Goals for Equality (ING, Women's World Cup 2023).

Media.Monks haalde vier nominaties binnen voor The F****ing Car (Netflix - Sex Educstion 4).

Health & Wellness Lions

Dentsu haalde drie nominaties binnen in Health & Wellness Lions met Stukje van mij (KPN). Wordt de Nederlandse zegetocht ook op het wereldpodium voortgezet?

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Countdown to Cannes - Britt Oude Lenferink

14-06-2025 | 09:00:00
In the countdown to Cannes Lions, MarketingReport will be introducing you to the RA*W Summercourse 2025 delegation

RA*W laat creatief talent pitchen tijdens vlucht naar Cannes

13-06-2025 | 12:30:00
n samenwerking met Matt Sleeps pitchen zij hun concept niet pas op het festival, maar al onderweg naar de Franse kustplaats.

Bob Koigi: Cannes International Festival of Creativity

13-06-2025 | 11:47:00
Nu het grootste evenement binnen de creatieve marketingwereld, het Cannes Lions Festival eraan komt zetten bureaus en merken hun beste beentje voor

Countdown to Cannes - Emily Oostveen, Crip

13-06-2025 | 09:00:00
In the countdown to Cannes Lions, MarketingReport will be introducing you to the RA*W Summercourse 2025 delegation

Marketing Report en New Business Radio live vanuit Cannes

13-06-2025 | 08:37:00
Van maandag 16 tot en met donderdag 19 juni worden dagelijkse uitzendingen verzorgd vanuit de Franse badplaats.
 

 

Gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.