Athora kiest Pink Marketing als Digital Agency

Pink Marketing is het recent aangestelde digitale bureau van Athora, het moederbedrijf van de merken Zwitserleven en Reaal, en zal hen ondersteunen bij de uitvoering van hun marketingstrategie.

Ralph Saul, interim marketingmanager Athora en Geneviève Ho Sam Sooi, Director Personal Solutions & Marketing: "Begin dit jaar hebben wij ons merk opnieuw in de markt gepositioneerd. Zodat we inclusiever zijn en toegankelijk voor onze bestaande en toekomstige klanten. Dat vraagt om een andere strategie en growth mindset. Pink Marketing gaat ons daarbij helpen. En wij verheugen ons op onze samenwerking."

Boudewijn de Jong, eigenaar Pink Marketing: "Athora heeft enorme ambities, een uitdagend product en heeft veel marketingkennis in-house. Dit vergt flexibiliteit en een pragmatische aanpak op zowel strategisch, tactisch en operationeel niveau. Iets dat perfect aansluit op onze werkwijze en visie."

www.pinkmarketing.nl

www.athora.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[The List] Giesbers retail

07-01-2026 | 16:10:54
Wij zijn jouw creatieve all-in-one partner voor strategie, creatie en contentproductie.

ING-campagne richt zich op online verleiding

07-01-2026 | 09:45:00
Centraal staat Spaarslot, een functie in de ING-app die gebruikers helpt meer grip te houden op hun spaargeld.

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.