Allerhande-recepten dagelijks in AD en regionale kranten

DPG Media en Albert Heijn zijn een strategische samenwerking aangegaan rond de populaire rubriek Wat eten we vandaag? Sinds 1 september worden recepten uit Allerhande dagelijks gepubliceerd in het AD en zeven regionale titels. Ook online, via AD.nl en de regionale nieuwssites, zijn de recepten terug te vinden.

Het doel van de samenwerking is om miljoenen Nederlanders te inspireren met toegankelijke, gevarieerde en seizoensgebonden recepten. Albert Heijn treedt op als exclusieve afzender en levert de recepten die zowel in print als digitaal verschijnen.

Kracht van redactie en culinaire expertise

Rennie Rijpma, hoofdredacteur AD: "Met deze samenwerking bundelen we de kracht van redactionele relevantie en culinaire expertise in een crossmediaal format. Wat eten we vandaag? is al jaren een vaste waarde in onze nieuwsmerken, en door de samenwerking met Albert Heijn voegen we hier dagelijkse inspiratie en meerwaarde aan toe. Dagelijks bereiken we hiermee gecombineerd meer dan 2,1 miljoen Nederlanders."

Dagelijkse inspiratie via meerdere kanalen

Joyce Bierman, verantwoordelijk voor merkcreatie en Allerhande bij Albert Heijn: "We geloven in de kracht van dagelijkse receptinspiratie. Dankzij deze samenwerking kunnen we onze klanten via nog meer kanalen, zowel in print als online, bereiken met een variatie aan lekkere, gezonde en betaalbare recepten."

De samenwerking is op 1 september 2025 gestart en loopt minimaal twee jaar. 

www.dpgmedia.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

DPG Media groeit door integratie RTL en abonnementen

31-03-2026 | 14:32:38
DPG Media heeft in 2025 een omzet van ruim 2 miljard euro gerealiseerd, mede door de integratie van RTL Nederland en beperkte organische groei.

DPG Media publiceert Journalistiek Jaarverslag 2025

25-03-2026 | 10:11:00
In het verslag over 2025 blikken 17 hoofdredacties van Nederlandse en Belgische nieuwsmerken terug op hun belangrijkste producties, innovaties en journalistieke afwegingen.

DPG Media/RTL Nederland vraagt KPN meer geld

23-03-2026 | 14:32:00
DPG Media vraagt KPN behoorlijk meer geld voor het aanbieden van de lineaire zenders van RTL Nederland. Daarbij wil DPG Media dat streamingdienst Videoland veel prominenter bij KPN beschikbaar komt

Peter Lubbers volgt Van der Vorst op als Directeur Content bij RTL en Videoland

20-03-2026 | 11:57:00
Peter Lubbers wordt per 1 mei 2026 Directeur Content bij RTL Nederland en Videoland. Hij volgt Peter van der Vorst op, die sinds 1 december 2025 verantwoordelijk is voor de videocontent- en strategierol in Nederland en België binnen DPG Media
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.