
Xavi Simons gezicht KING-voetbalschoenen PUMA
De Nederlander Xavi Simons gaat een samenwerking aan met sportbedrijf PUMA, waarbij hij het gezicht wordt van de KING-voetbalschoenen. Xavi treedt daarbij in de voetsporen van Johan Cruyff, Maradona, Eusébio en Pelé.
Niet alleen voetbal, ook mode
Xavi Simons: "PUMA is een merk met een rijke voetbalgeschiedenis, dat altijd aan de top van de industrie staat. Spelers als Johan Cruyff en Maradona hebben de PUMA KING gedragen, wat deze schoenen iconisch maakt. Het is een eer om deel uit te maken van deze nieuwe generatie. Ik kijk er enorm naar uit om aan het nieuwe seizoen te beginnen en mijn eigen stempel erop te mogen drukken. PUMA is niet alleen een merk dat bekendstaat om voetbal, maar heeft ook een geweldige aantrekkingskracht op het gebied van mode. We hebben veelbelovende plannen en ik ben verheugd dat PUMA mij tijdens deze reis zal ondersteunen."
Nieuwe generatie
Johan Adamsson, Global Director of Sports Marketing and Sports Licensing bij PUMA: "We zijn ontzettend verheugd dat we een samenwerking zijn aangegaan met een speler van zijn kaliber op zo'n jonge leeftijd. Xavi Simons wordt al jarenlang bewonderd in de voetbalwereld en we geloven dat zijn talent nog jaren zal blijven groeien. Op zijn 20e heeft Xavi al bewezen een van Europa's topvoetballers te zijn, en we kijken er naar uit om hem te ondersteunen op zijn weg naar grootsheid."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
McDonald’s haalt menu’s weg in Saudi-Arabië
Meer mensen in de stad: buitenreclame profiteert mee
[Vacatures] Cheil Benelux zoekt Retail Operations Manager
Monkeys & Bananas activeert Gen Z voor SPAR op TikTok
Big Mac-saus tijdelijk verkrijgbaar in fles bij McDonald’s
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen