Weetjesblad Zo Zit Dat viert 30-jarig jubileum

Zo Zit Dat, hét weetjesblad voor kinderen van 8-14 jaar, viert haar dertigste verjaardag. Ter ere van het 30-jarig jubileum brengt Zo Zit Dat een jubileumnummer met een geïllustreerde glanscover uit. Na twee stemrondes wordt bekendgemaakt welk dier op nummer 1 is geëindigd in de feestbeesten top 30. Kinderen kunnen hun eigen kamer versieren met een DIY weetjesslinger en krijgen tips voor een knalfeest! En… ben je benieuwd waarom een jarige eigenlijk op een stoel moet staan? Het antwoord op die vraag vind je in deze speciale feesteditie van Zo Zit Dat!

Winactie: 30 dagen lang kans op meer dan 100 prijzen

Bovendien maken kinderen de komende dertig dagen elke dag kans op geweldige prijzen. Van een stuntstep tot een Nintendo Switch en van de complete populaire boekenserie Dog Man tot een Smart Watch. Ook niet-abonnees kunnen meedoen aan de actie, waarbij meer dan 100 prijzen te winnen zijn! Deelname is gratis via: Zozitdat.nl/winnen.

Al 30 jaar wijzer dan je ouders

In 1994 verscheen de eerste editie van Zo Zit Dat in Nederland onder de vleugels van grote broer KIJK. Het blad was destijds een vertaling van het Deense tijdschrift Facts & Fenomener. Later ging Zo Zit Dat zelfstandig verder met eigen artikelen en strips met de missie om het leesplezier onder kinderen te vergroten, kinderen wereldwijs te maken en hun nieuwsgierigheid te prikkelen. Zo Zit Dat verschijnt 14 keer per jaar, inclusief een vakantieboek en winterdoeboek. In het blad vind je artikelen en strips over dieren, natuur, wetenschap, techniek, sport en games.

www.zozitdat.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] DPG Media zoekt een Medewerker Commerciële Binnendienst – Zakelijke Klanten

15-12-2025 | 07:40:00
DPG Media is per direct op zoek naar Medewerker Commerciële Binnendienst – Zakelijke Klanten - Best

Giovanni Piccirilli verlaat RTL Nederland (en DPG Media)

12-12-2025 | 13:11:00
Giovanni Piccirilli, CTO van RTL Nederland heeft aangekondigd het bedrijf te verlaten. In de gewijzigde organisatiestructuur met DPG Media is de Vlaamse Frank Mathys die al CTO was van DPG Media, voortaan ook CTO voor de audio- en video-unit waar RTL Nederland onder valt

[Vacatures] Qmusic zoekt een Accountmanager Direct Clients

11-12-2025 | 08:29:00
Qmusic is per direct op zoek naar Accountmanager Direct Clients – Qmusic/ JOE - Amsterdam

Hoe creatief vakmanschap 60 procent nieuw publiek opleverde

11-12-2025 | 08:00:00
Waarom kiest de NOS ervoor om zich terug te trekken van X (voorheen Twitter), een platform met 2,8 miljoen gebruikers in Nederland?

Rossel sluit aan op Ad Manager en vergroot bereik DPG Media

10-12-2025 | 21:00:00
DPG Media opent Ad Manager, het selfserviceplatform voor digitale campagnes, voor de externe partner Rossel in de Franstalig Belgische markt

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote

Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen

15-12-2025 | 09:20:00
De campagne stelt de menselijke waarde van zorg centraal en toont het dagelijks werk van zorgmedewerkers van dichtbij.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.