[Vacatures] Positive Digital zoekt een Creative Producer

Positive Digital is per direct op zoek naar een:

Creative Producer · Full-time, CANDID Amsterdam

Bij Positive Digital zijn we op zoek naar een gepassioneerde Creative Producer om ons team te versterken. Werk je graag in de bruisende wereld van digitale marketing en social media? Dan is dit jouw kans!

Over ons

Positive Digital is een toonaangevende social media agency met topklanten als Shell, Pearle, ABN AMRO, Makro, Remia en Blokker. Just to name a few. We helpen ze met strategie, content & creatie, campagnes en community management. Sinds een aantal jaren zijn we onderdeel van CANDID: het grootste onafhankelijke bureauplatform van Nederland met gerenommeerde bureaus als Brand Potential, M2|OC, Stroom en Coopr. Ons team bestaat uit ruim 45 digital natives in Rotterdam en Amsterdam. We zoeken een enthousiaste Creative Producer om onze agency te komen versterken. 

Over de rol

Wij zoeken een creatieve, zelfstandige producent met kennis van (digital) campagnes, social media, film en animatie content.

Als producer help jij om verhalen van concept te transformeren tot het uiteindelijke resultaat: short form of long form video. Je knoopt alles aan elkaar, houdt overzicht op het project en denkt slim en creatief mee.

Verder

  • Denk je aan de workflow vanaf de pre-productie/concept, productie tot de post-productie.
  • Heb je de leiding over het gehele project of de campagne en stuur je het gehele team aan, houd je contact met de klant en zorg je voor een goede planning en manage je de verwachtingen.
  • Word je onderdeel van alle lopende en nieuwe producties. Voor kleine TikTok shoots tot grote TV producties ben jij het aanspreekpunt voor de klant en freelancers.
  • Houd je ervan om een idee over te zetten naar realisatie.
  • Heb je alle lijntjes vaak al uitgezet, werk je ver vooruit en zeer zelfstandig.
  • Kun je met jouw commerciële inzicht onze klantrelaties onderhouden en kun je vragen snel beantwoorden en omzetten in offertes.
  • Denk je mee in de bedrijfsvoering van de alledaagse zaken.
  • Ben je al een tijdje bezig in het vak en streef je naar een variatie van projecten. 

 

We zoeken een topper met de volgende kwaliteiten:

  • Je hebt kennis van pre & productie takken zoals de samenwerking met de director, de klant, het productie team, veiligheid op de set, quitclaims, locaties en modellen.
  • Je hebt kennis van social media productie, in het bijzonder TikTok.
  • Je bent meester(es) in structuur en vooruitdenken.
  • Je hebt minimaal 4 jaar werkervaring en een afgeronde HBO opleiding in een relevante richting.
  • Je hebt een portfolio waarin commercieel werk voor social en TV zit.
  • Je beheerst de Nederlandse taal foutloos en is jouw Engels flawless.
  • Je houdt van variatie in het vak en blijft creatief up-to-date.
  • Je bent enthousiast, assertief, sociaal, duidelijk en je hebt interesse in storytelling.
  • Je bent bij voorkeur woonachtig in of in de omgeving van Amsterdam. 

 

Wat wij jou bieden

Werken bij Positive Digital betekent werken in een informeel team binnen het snelst groeiende bureauplatform van Nederland.

  • Een afwisselende en creatieve baan in een dynamische werkomgeving en een werkweek van minimaal 32 uur.
  • Salarisindicatie: 3.000-3.500 bruto per maand op basis van een Full Time dienstverband (40 uur).
  • Flexibiliteit in thuis en op kantoor werken in Amsterdam (en Rotterdam).
  • Een down-to-earth, transparante bedrijfscultuur.
  • Samenwerking met leuke collega’s van andere agencies binnen Candid.
  • Ruimte voor personal growth. 

 

Solliciteer

Wil je ons team komen versterken als Creative Producer? Dan horen we graag van je! Solliciteer hier.

www.positivedigital.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Positive, DUNKD en Creature London gaan verder als Modern Citizens

26-09-2024 | 10:11:00
Dit bureau richt zich op de behoeften van moderne merken. In Nederland neemt Robbert Gangadin de rol van Managing Director op zich.

Positive Digital rondt voorjaars- en zomercampagne voor Makro af

06-09-2024 | 13:43:00
Positive Digital heeft de voorjaars- en zomercampagnes voor Makro afgerond, gericht op het brede productassortiment van de groothandel.

PUM lanceert merkcampagne in samenwerking met Positive

21-08-2024 | 15:04:00
Positive is verantwoordelijk voor de strategie, planning en mediainkoop, met een sterke focus op online prestaties.

[Vacatures] Positive Digital zoekt een Social Media Agent

01-08-2024 | 09:50:00
Positive Digital is per direct op zoek naar Social media agent avond/weekend (flexibel 8 - 16u/wk) - Parttime

[Vacatures] Positive Digital zoekt een Content & Project manager

28-06-2024 | 08:45:00
Positive Digital is per direct op zoek naar een Content & Project manager -Full-time .Rotterdam

Gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.