[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Journalist bij Quote

Hearst Netherlands is per direct op zoek naar:

Journalist bij Quote

Schrijf de verhalen op zoals je ze in de kroeg zou vertellen, luidt het advies aan journalisten die aan boord komen bij Quote. Saaie stukken zijn er immers al genoeg. Zolang het door feiten wordt ondersteund, kan het ons niet scherp genoeg zijn. Spreekt dat je aan? Lees dan verder.

Op onze redactie in de Amsterdamse Houthavens hebben we een bureau vrij voor een nieuwe journalist. Iemand die letterlijk verstand van zaken heeft, humor, branie, een haast niet te bevredigen nieuwsgierigheid, een kritische geest en een groot doorzettingsvermogen.

De beste verhalen houden hoofdrolspelers immers liever verborgen en bij tegenwerking krijg jij zin om nog dieper te graven. Onze ideale kandidaat staat dus stevig in zijn of haar schoenen. Want je snapt dat er bij de mensen over wie we berichten (succesondernemers of mensen die zich daarvoor uitgeven) nogal wat op het spel staat.

Daarom krijg je als journalist bij Quote ruim de tijd om zaken tot op de bodem uit te zoeken. En heb je de ruimte om ze met veel oog voor detail op te schrijven. Of te vertellen, want we denken bij Quote allang niet meer alleen in geschreven tekst. Tijdens je werk weet je je gesterkt door een hecht en gedreven elftal collega-journalisten, met daaromheen nog veel meer professionals die je helpen om het beste uit jezelf te halen.

Onze ideale kandidaat…

  • Heeft een bovengemiddelde nieuwsgierigheid naar de wereld van het grote geld;
  • Heeft ervaring in de journalistiek;
  • Krijgt energie van onthullingen;
  • Is kritisch, en herkent succes;
  • Mengt zich graag tussen de mensen over wie Quote bericht;
  • Houdt deadlines scherp in de gaten en gaat beter presteren onder druk;
  • Is ook in staat zelfstandig te werken;
  • Is creatief, vindingrijk, vasthoudend, brutaal en secuur;
  • Weet dat deadlines niet vrijblijvend zijn;
  • Snapt dat het succes van Quote ook samenhangt met de typische tone of voice;
  • Is minstens 4 dagen per week beschikbaar.

Onze nieuwe kracht kan rekenen op…

  • Ons maandblad als fraai vormgegeven podium voor alle verhalen;
  • Quotenet.nl als platform voor het snelle nieuws;
  • Een werkplek op onze redactie in de Amsterdamse Houthavens;
  • Een marktconform salaris, waarbij Hearst bovendien zorgt voor plezierige secundaire arbeidsvoorwaarden.

Over Quote…

Quote werd in 1986 opgericht vanuit de constatering dat het gek was dat er in ons land geen medium bestond dat zich vrolijk maakte over alle toeren die ondernemers uithalen om geld te verdienen. Ook vanwege de journalistieke, hoogwaardige artikelen werd het vrijwel meteen een succes. Dat werd versterkt toen in 1997 de Quote 500 werd gelanceerd. Quote bezorgt lezers twaalf reguliere edities per jaar, plus de Quote 500 en de Quote Top 100 Jonge Selfmade Miljonairs.

Op de website Quotenet.nl wordt dagelijks bericht over alle ontwikkelingen in de wereld van het grote geld. Daarnaast maakt Quote in toenemende mate podcasts en video’s. Ook verbindt Quote ambitieuze ondernemers met Club Quote. Dat alles levert Quote een zeer gezonde winst op. Gelukkig, want succesvol ondernemerschap is niet alleen iets waarover we enkel willen berichten. Quote is eigendom van het Amerikaanse Hearst. In Nederland geeft Hearst verder onder andere National Geographic, ELLE en Harper’s Bazaar uit.

Interesse om ons team te versterken?

Stuur dan voor 12 september een mail naar [email protected]. Voeg naast je motivatie alsjeblieft ook je cv toe en drie ideeën voor verhalen die je graag voor ons zou maken. Mocht je niet op zoek zijn naar een dienstverband maar wel interesse hebben om als freelancer voor Quote te schrijven, dan ontvangen we ook graag bericht.

www.hearst.nl
www.quotenet.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Managing Editor HISTORIA bij National Geographic

18-09-2025 | 08:35:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Managing Editor HISTORIA bij National Geographic

[Forum] Wat is goede content?

17-09-2025 | 23:59:00
In de rubriek [Forum] stellen wij bepalende spelers in de markt een actuele vraag. Deze keer stellen we juryleden van de Influencer & Content Marketing Awards 2025 de vraag

Kiki Kaersenhout: Het wordt tijd om kritisch te kijken naar onze creaties

15-09-2025 | 14:35:00
In aanloop naar de Influencer & Content Marketing Awards 2025 spreken we met de juryleden. Vandaag spreken we met Kiki Kaersenhout

Marscha Krouwel verlaat Hearst Netherlands

04-09-2025 | 23:00:00
Tijdens haar periode bij Hearst maakte Krouwel ingrijpende veranderingen mee in het medialandschap

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Wetenschapsjournalist bij Quest

26-08-2025 | 08:33:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Wetenschapsjournalist bij Quest (36 uur)


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Creators leiden marketinginvesteringen

19-09-2025 | 09:26:39
CMO's wedden erop dat de geloofwaardigheid en het bereik van creators merkwaarde, handel en loyaliteit effectiever zullen opleveren dan traditionele media.

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.