[Vacatures] finally an agency zoekt een Concept Creative (medior / senior)

finally an agency is per direct op zoek naar:

Concept Creative (medior / senior) 32-40 uur per week

Wie zoeken we?

Veelzijdig creatief met een onstilbare nieuwsgierigheid

Een kenner en kunner. Want vakwerk herken je niet alleen, je verstaat het ook. En je weet: simpel is heel moeilijk. Dus je zoekt nieuwe invalshoeken die anderen niet zien en vindt kansen waar iedereen op wacht. Je bent pro-actief ingesteld en kraakt je hersenen tot de briefing is gekraakt. En dan begint het avontuur pas écht.

Wat ga je doen?

Kameleon die van problemen houdt

Onze aanstaande senior concept creative is een kameleon met een neusje voor trends en liefde voor problemen oplossen. Een plan, een idee, een activatie. Van klein tot groot en van rake grappen tot diep geraakt.

Verantwoordelijk voor creatieve strategieën, sterke concepten, strakke decks en overtuigende rationales. Kitchen review, pitch of concept presentatie. Met jouw aanstekelijke energie weet jij elke klant in te pakken. Je bent onderdeel van het creatieve team en werkt waar nodig samen met andere creatieven en strategen.

Iets moois bedacht? Dan gaan we het maken. En jij gaat het begeleiden. Zo zorg je ervoor dat het hart van het concept ook klopt in de uitvoering.

Wat verwachten we?

De vereisten

  • Aantoonbare ervaring aan bureauzijde; je hebt al bij 1 of 2 bureaus gewerkt 
  • Een creatieve (hbo) opleiding gevolgd, zoals Advertising 
  • Een sterk portfolio
  • Werkt met Photoshop, Illustrator en Adobe Premiere
  • Leeft op Behance, TikTok, Instagram, etc.
  • Volgt de trends - of zet ze
  • Enthousiasmeert en inspireert klanten en collega’s
  • Is 32-40 uur per week beschikbaar

 

Wat mag jij verwachten?

De voordelen

Natúúrlijk krijg je een marktconform salaris, een pensioenregeling en reiskostenvergoeding. En natúúrlijk hebben we een voetbaltafel en een bar. Logisch. Werkgeluk zit in andere dingen, zoals het bouwen aan en groeien binnen een creatief bureau. En ook erg fijn: we zijn en blijven onafhankelijk, dus ga ervan uit dat de inhoud altijd voorop staat. Je komt terecht in een multidisciplinair team met een bak aan ervaring - dus er valt over en weer genoeg te leren en inspireren. Ons klantportfolio is divers en de aanvragen nog diverser. Geen dag is hetzelfde. Je werkplek overigens wel (geen flexplek-kantoortuin, hoera!).

Enthousiast? Solliciteer hier.

www.finallyanagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Finally en Identity Games lanceren Hangover

18-11-2025 | 09:56:21
Voor dit project ontwikkelden beide partijen een concept dat balanceert tussen ludieke actie en performance marketing.

Finally an Agency viert 20 jaar met SPICECREAM

03-11-2025 | 09:15:00
Het ijs staat symbool voor het creatieve contrast waarmee het bureau merken helpt veranderen en groeien.

Lisette Samplonius: Finally an Agency is spot on

30-10-2025 | 11:17:00
Bas Vlugt sprak met haar over het twintigjarig bestaan van het bureau, het jubileumconcept SPICECREAM en hoe het vak zich in twee decennia heeft ontwikkeld

Strategische groei voor Finally an Agency

08-10-2025 | 11:38:00
Het Rotterdamse bureau breidt het team uit met Björn van der Most, Senior Creative Strategist / Copywriter, en Jessica Looman, Jr. Content Creative.

Lisette Samplonius: Coca-Cola werkt al 20 jaar met ons

10-09-2025 | 12:56:00
Finally an Agency viert dit jaar haar twintigjarig bestaan. Bas Vlugt van Marketing Report ging langs bij Lisette Samplonius in Berkel en Rodenrijs


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.