[Vacatures] DPG Media zoekt een Berichtenredacteur AD Regiotitels

DPG Media is per direct op zoek naar een:

Berichtenredacteur AD Regiotitels -Rotterdam

Is de journalistiek jouw wereld, hou je van lokale verslaggeving en vind je het leuk om met de nieuwste (AI-)technieken te werken?

Dan zijn we op zoek naar jou!

Functieomschrijving

Het AD heeft plaats voor een enthousiaste bureauredacteur die zelfstandig lokale nieuwsonderwerpen selecteert, er berichten van maakt en ze zo aantrekkelijk mogelijk presenteert op al onze gemeentesites in Zuid-West en Midden-Nederland, zoals bijvoorbeeld ad.nl/houtenad.nl/rotterdamad.nl/kaag-en-braassem en ad.nl/schiedam.

Door je gevoel voor nieuws weet je wat onze lezers bezig houden en ben je in staat snel aantrekkelijke berichten te maken. Daarbij maak je gebruik van allerlei innovatieve tools die we momenteel aan het ontwikkelen zijn en waarover je volop mag meedenken.

Jouw artikelen worden gepubliceerd op de gemeentesites van AD Rotterdams Dagblad, AD Rivierenland, AD de Dordtenaar, AD Utrechts Nieuwsblad, AD Amersfoortse Courant, AD Groene Hart en AD Haagsche Courant. Daarnaast kan jouw nieuwsverhaal straks ook de opening van de homepage van AD.nl zijn of zelfs het belangrijkste stuk op de voorpagina van de gedrukte krant.

Functieprofiel

Je bent als bureauredacteur onderdeel van een snel groeiend team verslaggevers dat lokale journalistiek verzorgt voor heel Nederland. We zijn op zoek naar:

  • Een journalist die zelfstandig kan werken en een goed gevoel heeft voor wat onze lezers bezig houdt;
  • Iemand die blij wordt van technische ontwikkelingen en daar ook ideeën over heeft;
  • Een nieuwsgierige, enthousiaste journalist die vlot en nauwkeurig werkt.

Journalistieke ervaring is een pre, maar bij het ontbreken daarvan zijn we graag bereid je daarin te begeleiden en verder te helpen.

Voorwaarden

  • salaris, passend bij jouw ervaring;
  • Fulltime dienstverband o.b.v. 38 uur
  • 8 procent vakantiegeld en 4 procent persoonlijk budget;
  • jaarlijkse winstdeling o.b.v. de prestaties van DPG Media;
  • ontwikkelingsmogelijkheden d.m.v. opleidingen en trainingen;

Als hét mediabedrijf van Nederland staan we open voor alle talent in de maatschappij. Ongeacht je achtergrond, nodigen we je uit om te solliciteren op deze functie. Juist door de verschillen tussen collega’s ontstaan verrassende inzichten en innovatieve oplossingen. En dat past dan weer heel erg goed bij ons als organisatie. We zijn benieuwd wie jij bent en welke kwaliteiten en ervaring jij meebrengt.

Solliciteren, en dan?

Heb je direct zin om aan de slag te gaan? Solliciteer hier. Je krijgt binnen 10 werkdagen na ontvangst van je sollicitatie altijd een reactie. Zit je bij de eerste selectie, dan zullen we telefonisch contact met je opnemen om een afspraak in te plannen. Voor vragen kun je terecht bij Ariën Prins, teamleider van de berichtenredactie ([email protected]).

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Voorkeursposities op radio verhogen reclameherinnering

19-12-2025 | 09:00:00
Uit recent onderzoek wordt bevestigd dat de eerste twee posities in een reclameblok een positievere impact hebben op reclameherinnering

Leukstetickets.nl boost traffic met Smart Optimization

17-12-2025 | 12:22:00
Leukstetickets.nl wilt het aantal kwalitatieve landingen vanuit display advertising voor ticketverkoop aanzienlijk verhogen

Eye-tracking toont grote verschillen in advertentieaandacht

16-12-2025 | 13:10:00
Ad Alliance en Unravel Research presenteren een studie naar advertentie-effectiviteit op TV, SAVOD, YouTube en social media.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Medewerker Commerciële Binnendienst – Zakelijke Klanten

15-12-2025 | 07:40:00
DPG Media is per direct op zoek naar Medewerker Commerciële Binnendienst – Zakelijke Klanten - Best

Giovanni Piccirilli verlaat RTL Nederland (en DPG Media)

12-12-2025 | 13:11:00
Giovanni Piccirilli, CTO van RTL Nederland heeft aangekondigd het bedrijf te verlaten. In de gewijzigde organisatiestructuur met DPG Media is de Vlaamse Frank Mathys die al CTO was van DPG Media, voortaan ook CTO voor de audio- en video-unit waar RTL Nederland onder valt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd

19-12-2025 | 12:46:00
AI wordt in rap tempo de bepalende kracht achter de transformatie van marketing­leadership en prioriteiten voor 2026.

Philips zet refurbished producten centraal met Back Friday

19-12-2025 | 12:41:00
Philips Personal Health heeft Back Friday gelanceerd, een initiatief dat twee weken na Black Friday aandacht vraagt voor de hoeveelheid retouren

NS geeft jongeren 40 procent korting op treinreizen

19-12-2025 | 12:32:00
NS ontwikkelde de campagne samen met TBWA\NEBOKO. Met een lichte toon wil NS ouders helpen hun taxi-rol los te laten

SuperRebel en Bruut ontwikkelen Europese campagne voor Goliath Games

18-12-2025 | 22:53:05
SuperRebel Agency en Bruut hebbben een Europese online campagne ontwikkeld voor Goliath Games en het kaartspel Shit Happens

CANAL+ zet cinema centraal in campagne TANGO

18-12-2025 | 11:22:00
Met de campagne benadrukt het concern zijn langdurige band met de filmindustrie en positioneert het zich als partner binnen het creatieve proces van film.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.