[Vacatures] ACE zoekt een Growth Marketeer

ACE is per direct op zoek naar:

Growth Marketeer  - Full-time · Amsterdam

Welkom bij ACE. Onze Young & Savvy teams werken op de intersectie van cultuur en technologie. Gedreven door nieuwsgierigheid en de ambitie om écht impact te maken, creëren, accelereren en innoveren we de iconische merken van morgen.

Young & Savvy is een mentaliteit. Onbevangen nieuwsgierigheid, tijdloosheid en de energie om constant te vernieuwen. Iedere uitdaging zien we als een kans om te leren en samen iets bijzonders te creëren. Als één team, met impact op velen.

Let’s make some waves together!

Over deze functie

Als Growth Marketeer werk je aan het bedenken én uitvoeren van groeistrategieën voor klanten, van snelgroeiende B2C-startups tot innovatieve B2B-scale-ups. Ook bouw je mee aan corporate ventures in grote organisaties die inzetten op innovatie. Je werkt gemiddeld aan 2 à 3 projecten per week en beweegt continu tussen strategie, uitvoering en optimalisatie. Of je nu bezig bent met het opzetten van campagnes, het analyseren van data of het ontwerpen van een nieuw experiment. Jij bent altijd bezig met het maken van impact.

Je voelt je thuis in een informele maar professionele omgeving, waar je nauw samenwerkt met een hecht team om impact te maken. Zo'n 60 tot 80 procent van je tijd besteed je aan het realiseren van groei voor onze klanten. Deze trajecten zijn een dynamische mix van strategie en uitvoering: snel, hands-on en altijd gericht op resultaat.

Als je niet op klanten werkt, is er tijd om ACE Growth en jezelf verder te laten groeien. Je duikt in onze eigen positionering, deelt learnings met het team, en experimenteert met nieuwe tools, trends of methodieken. Misschien start je wel een intern project of duik je in een onderwerp waar je meer over wilt leren, zolang het je nieuwsgierigheid prikkelt, ben jij in je element.

Dit zoeken we in jou

  • Je hebt 2 à 3+ jaar ervaring bij een digitaal bureau of startup.
  • Je bent vertrouwd met tools als Google Analytics, Mixpanel of Amplitude, en weet je weg te vinden in platforms als Braze, Clevertap, Appsflyer, Adjust, Webflow of Framer.
  • Je hebt ervaring met meerdere acquisitiekanalen (must: Meta en Google Ads).
  • Je kent het AARRR-framework en weet hoe je bottlenecks in de funnel opspoort.
  • Je kunt customer journeys en customer personas uitwerken en toepassen.
  • Je hebt een bewezen trackrecord: je levert aantoonbare groei, geen vanity metrics.
  • Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.
  • Bonuspunten als je technisch onderlegd bent—veel van onze klanten hebben hulp nodig met tech en analytics.

Wie ben jij

Je bent sociaal, energiek en kan goed luisteren, maar staat ook stevig in je schoenen wanneer je je werk presenteert aan founders, CEO’s, investeerders of andere stakeholders. Meerdere klanten en projecten tegelijk managen? Daar draai jij je hand niet voor om. Je behoudt overzicht, stelt de juiste prioriteiten en blijft kalm onder deadlines. Data-analyse en experimenteren? Dat is voor jou net zo normaal als je ochtendkoffie.

Als digital native voel je je snel thuis in nieuwe tools en technologieën, en floreer je in een snel veranderend speelveld. Tegelijk snap je ook wanneer discretie nodig is, want veel van onze klantprojecten gebeuren achter de schermen. Naast klantwerk draag je bij aan de groei van het bureau zelf. Dat betekent dat je actief aan de slag gaat met je eigen ontwikkeling, nieuwe ideeën inbrengt, en side projects oppakt om je kennis van growth nog verder te verdiepen. Je komt hier niet alleen om te werken, maar om te leren, bouwen en vernieuwen.

Wat wij jou bieden

  • Een competitief salaris met uitstekende arbeidsvoorwaarden.
  • Persoonlijke en professionele groeimogelijkheden, inclusief leiderschapsontwikkeling.
  • Een geweldige werkomgeving bij Club ACE met een prachtig uitzicht op de Houthavens met fantastische lunch en koffie.
  • Aanvullend geboorte/partner verlof (100 procent).
  • De mogelijkheid om tot 2 weken per jaar remote te werken.
  • Een regeling voor thuiswerken, slim afgestemd met je team.
  • 100 procent reiskostenvergoeding (op basis van openbaar vervoer).
  • Een goed pensioenplan.
  • 27 vakantiedagen.

Klaar om impact te maken?

Solliciteer hier en laat ons zien waarom jij de Growth Marketeer bent die ACE Growth zoekt!

www.thisisace.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

GROHE viert 50 jaar in Nederland met jubileumcampagne

01-09-2025 | 16:21:00
De jubileumcampagne loopt van 1 september tot en met 31 oktober 2025 en is zichtbaar op televisie, social media en online kanalen.

[Vacatures] ACE zoekt een IT Manager

25-08-2025 | 08:15:00
ACE is per direct op zoek naar IT Manager - Fulltime · Amsterdam

ESN lanceert sportvoedingslijn bij Albert Heijn

19-08-2025 | 11:00:17
Daarmee maakt ESN de stap van online-only naar fysieke retail.

Vodafone zet Parascroll met zonnepanelen op het strand

18-08-2025 | 10:21:00
De Parascroll maakt deel uit van de bredere Oh Yeah-campagne van Vodafone, waarin verbonden blijven centraal staat

ACE haalt Nina Mispelblom Beyer en Hannah Sterke binnen

14-08-2025 | 09:59:00
Na pitchsuccessen voor onder andere Schiphol, HAK, CZ, Samsung en Thuisbezorgd.nl wil ACE zijn positie als lead agency voor moderne merken versterken.

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Peter Jan de Werk en Matthijs Haagsman over campagnes Maritiem Museum

08-09-2025 | 12:23:00
XYZ Creative Agency ontwikkelde een aantal campagnes voor het Maritiem Museum in Rotterdam. We spreken hierover met Peter Jan de Werk, medewerker Marketing & Communicatie bij het Maritiem Museum en Matthijs Haagsman, Creative bij XYZ Creative Agency

DOOH x Social - succesvolle crossmedia-campagnes

08-09-2025 | 12:09:00
Ola wist wel raad met de hitte, tijdens de heetste weken hingen de posters in bushokjes

Nike herinterpreteert Just Do It met Why Do It?

08-09-2025 | 10:13:19
De campagne richt zich op jonge atleten die hun weg zoeken in een tijd vol kansen en uitdagingen.

NEEW ontwikkelt eerste merkcampagne voor Norah

08-09-2025 | 10:04:02
Norah richt zich sinds de oprichting in 2014 op vrouwen van 35 jaar en ouder, een doelgroep die in de Nederlandse modebranche vaak onderbelicht blijft.

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Junior Display, Video & Audio (DVA) Consultant

08-09-2025 | 08:11:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Junior Display, Video & Audio (DVA) Consultant  • Hoorn
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.