United Playgrounds breidt managementteam uit

Johan Keurentjes wordt COO, Maarten van Bogaert wordt CGO en Roman Stikkelorum wordt CMO

United Playgrounds versterkt zijn managementteam met drie interne promoties om de volgende groeifase in te gaan. De digital-marketinggroep richt zich op innovatie, kwaliteit en schaalbaarheid en wil met deze strategische stap zijn marktpositie verder uitbouwen.

Drie leiders 

Johan Keurentjes wordt COO, na zijn eerdere rol als Managing Director bij digital commerce agency De Nieuwe Zaak. Maarten van Bogaert wordt CGO, voorheen Director Strategy bij engagement agency LiveWall. Roman Stikkelorum wordt CMO en blijft daarnaast Managing Director bij design agency Verve. Samen met CEO Diederik Breijer en HR-directors Martine Baars en Jerre Maas vormen zij het nieuwe Global Management Team.

Diederik Breijer: "Met dit leiderschapsteam zetten we een grote stap vooruit. We hebben een sterk fundament gebouwd en zijn klaar om te versnellen. Onze focus ligt op verdere professionalisering, groei en hoge kwaliteit van werk."

www.unitedplaygrounds.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Marco Ophof: De echte doorbraak van personalisatie begint nu

06-10-2025 | 09:06:00
Personalisatie is al heel veel jaren hét modewoord in marketing. Toch bleef het vaak hangen in oppervlakkige automatisering

Verve viert 18 jaar met focus op onvervangbare merken

02-10-2025 | 11:50:00
Het bureau, onderdeel van United Playgrounds zet zichzelf neer als strategische partner voor organisaties die niet concurreren, maar leiden

Anne-Marie Twigge: Meer betekenis in een gebroken wereld

29-09-2025 | 13:02:15
Volgens Ipsos Global Trends 2025 daalde het optimisme over "jij en je familie" in één jaar met zeven punten.

Jur Baart: Zonder juniors hebben we straks geen seniors meer

25-09-2025 | 11:53:00
Ons vak zit in een stormachtige periode waarbij het steeds lastiger wordt voor net afgestudeerden om te starten bij een creatief strategisch bureau

Jur Baart: Het ideale bureau

11-09-2025 | 10:16:31
Het ideale bureau bestaat niet. Maar als je nu bezig bent om je bureau te transformeren dan zou ik echt die twee assen gaan embedden in je bureau


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

O2H Creative Solutions versiert Amsterdam voor jubileumjaar

16-10-2025 | 15:13:06
De stad Amsterdam viert haar 750-jarig bestaan, en dat is ook buiten niet te missen.

TBWA\NEBOKO laat emoties spreken in fraudecampagne NVB

16-10-2025 | 14:55:00
De campagne moedigt Nederlanders aan om te vertrouwen op hun emoties bij een poging tot fraude.

[Vacatures] iO zoekt een Junior Contentmanager

16-10-2025 | 09:10:00
iO is per direct op zoek naar Junior Contentmanager - Campus Amsterdam

[Vacatures] iO zoekt een Digital Marketeer

16-10-2025 | 08:54:00
iO is per direct op zoek naar Digital Marketeer - Campus Den Bosch

ARTIS werkt met UNLIKE aan TikTok-strategie

15-10-2025 | 12:35:54
Met deze samenwerking wil het dierenpark zich duurzaam positioneren op het platform, met content die aansluit bij de leefwereld van jongeren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.