Twannie de Ridder-Huipen Managing Director This Page

This Page Amsterdam en Das Banner verwelkomen Twannie de Ridder - Huipen als de Managing Director van het reclamebureau en het banner productiebedrijf. Met haar aanstelling begint een hoofdstuk voor het bureau. 

Edward Tetteroo: “Met Twannie aan het roer kijken This Page en Das Banner uit naar een nieuw tijdperk van groei en innovatie. Met haar enorme gedrevenheid, sterke visie op merkdenken en leiderschap biedt ze ook het vermogen om strategieën te ontwikkelen die aansluiten bij de behoeften van de klant. Dit alles maakt haar de perfecte aanwinst voor ons team. In haar rol gaat ze ook aan de slag met de positie van This Page als onderscheidend bureau, zowel nationaal als internationaal. Ik ben trots en verheugd dat Twannie nu het roer overneemt.”

Twannie de Ridder Huipen: “Gedurende de afgelopen vijftien jaar is This Page altijd als een rode draad aanwezig geweest in mijn carrière, binnen diverse samenwerkings- verbanden. Hierdoor heeft het een bijzondere plek in mijn hart veroverd. Het is een eer om nu echt deel uit te maken van This Page en dat Edward mij heeft gevraagd om het bureau naar de volgende fase te brengen. Ik kijk er enorm naar uit om hier samen met hem en het team mee aan de slag te gaan!”

www.thispage.amsterdam

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Corendon: na afscheid Cor en Don, Fitzroy creatief bureau

25-11-2025 | 20:55:24
Corendon heeft na een pitch die in september 2025 was uitgeschreven, Fitzroy als creatief bureau verkozen

Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025

25-11-2025 | 16:35:00
Fightclub organiseert een actie waarbij deelnemers kans maken op een ticket voor het BAM Congress 2025.

Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne

25-11-2025 | 14:28:26
De campagne richt zich op de culturele positie van het merk en de nadruk op constante smaak en kwaliteit.

Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy

25-11-2025 | 12:04:00
In een gesprek met Bas Vlugt vertelt Dirk van den Bosch hoe iO werkt op het snijvlak van technologie, creatie, marketing en consultancy

Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead

25-11-2025 | 11:31:00
In een gesprek met Marketing Report vertelt Rick Franx hoe de verschuiving van creatie naar bewijslast het werk fundamenteel verandert
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.