Total Design wint goud en zilver bij IDA Awards

Total Design (TD) heeft goud en zilver gewonnen bij de International Design Awards (IDA) voor de brand identity van Firda en de seizoensbrochure van Nationale Opera & Ballet. 

Firda

Firda won goud in de categorie Advertising en zilver in Print bij de International Design Awards. De uitdaging was om een visuele identiteit te creëren die Firda’s kernwaarden – persoonlijke, maatschappelijke en professionele groei – weerspiegelt, terwijl het tegelijkertijd naadloos integreert in diverse schoollocaties. De pilot in het Cambuurstadion toont hoe een doordachte merkbeleving een fysieke ruimte kan transformeren, en daarmee de kracht van branding in de ruimtelijke ervaring.

Nationale Opera & Ballet

Nationale Opera & Ballet won goud in de categorie Print voor hun seizoensbrochure. Het ontwerp combineert gelaagde typografie, een subtiel kleurenpalet en dynamische vormen, waardoor de artistieke visie van opera en ballet krachtig tot leven komt en de emotionele impact van de voorstellingen wordt versterkt.

www.totaldesign.com

Lees ook:

[SHOWREEL] Hippo Creative Studios

18-11-2025 | 17:33:00
Bij Hippo Creative Studios zijn we meesters in het vertellen van verhalen met beeld.

Sophie Diepstraten strateeg Hotel L’Amour

18-11-2025 | 16:48:00
Ze komt over van Selmore en werkte eerder bij N=5 aan klanten als Holland & Barrett, De Consumentenbond en Bauhaus.

Marcel Surendonk: Festivals zijn geen decor, maar context

18-11-2025 | 11:38:00
In het gesprek legt hij uit waarom live-evenementen niet los moeten staan van campagnes, en hoe merken die het goed aanpakken blijvend impact maken.

Selmore lanceert feestdagencampagne voor Bioscoopbon

18-11-2025 | 10:11:00
De campagne is eenvoudig opgebouwd: een herkenbare situatie en een filmische setting met een vleugje droge humor

Finally en Identity Games lanceren Hangover

18-11-2025 | 09:56:21
Voor dit project ontwikkelden beide partijen een concept dat balanceert tussen ludieke actie en performance marketing.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Havas Lemz activeert Nederland met opvallende uitvalactie

18-11-2025 | 17:37:00
Havas Lemz ontwikkelde de activatie Nederland valt uit als onderdeel van Denk vooruit, de bewustwordingscampagne van de NCTV.

Accenture Song maakt kerstcampagne voor Smyths Toys

18-11-2025 | 11:53:00
De campagne zet de speelse dynamiek tussen een jongen en zijn hond centraal om de merkbeleving rondom Kerstmis te versterken in meerdere Europese landen.

Selmore lanceert feestdagencampagne voor Bioscoopbon

18-11-2025 | 10:11:00
De campagne is eenvoudig opgebouwd: een herkenbare situatie en een filmische setting met een vleugje droge humor

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Customer Success bij Bauer Media Outdoor Nederland

18-11-2025 | 09:06:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Customer success bij Bauer Media Outdoor Nederland

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Junior Projectmanager

18-11-2025 | 07:32:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Junior Projectmanager - Hoorn
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.