Tim van der Bilt en Ramona Ramdaras starten Revolution Ad

Tim van der Bilt en Ramona Ramdaras starten Revolution Ad,en willen met interactieve advertenties conversie en engagement verhogen. De traditionele digitale advertentiemarkt kampt met uitdagingen zoals 'ad blindness' en verminderde aandacht voor standaard banners. Revolution Ad speelt hierop in met interactieve en intuïtieve advertenties, ontworpen om de betrokkenheid van consumenten te vergroten en conversiekosten te verlagen.

Advertenties als interactieve winkelervaring

Revolution Ad wil digitale advertenties naar een format transformeren dat gebruikers activeert. In plaats van statische banners biedt het platform merken de mogelijkheid om content te presenteren zoals op een productconfigurator. Bijvoorbeeld: een autoadvertentie kan gebruikers laten inzoomen op het interieur, kleuren aanpassen en details verkennen alsof ze fysiek in de showroom staan.

Ramona Ramdaras: "Ad blindness is een groot probleem, terwijl de markt voor interactieve en impactvolle advertenties hard groeit. Er wordt meer ingekocht, maar het resultaat gaat omlaag. Revolution Ad speelt in op dit probleem en wil advertenties boeiend en interactief maken. Het is een revolutionair format omdat je volledig met je content kunt spelen. Dat maakt advertising leuker voor álle partijen: brand, publisher en user."

Groei van interactieve advertenties

Volgens The Business Research Company groeit de markt van interactieve advertenties naar een waarde van 50 miljard dollar in 2028. Revolution Ad wil hierop inspelen door tools te ontwikkelen die adverteerders helpen de aandacht van consumenten, die gemiddeld slechts 3 seconden duurt, vast te houden. De plannen omvatten onder meer geïntegreerde betaaloplossingen binnen advertenties, wat de klantreis nog korter en efficiënter maakt.

Achtergrond en visie

Revolution Ad is opgericht door Tim van der Bilt, Dentsu, One Maze-One (later Incubeta) en Ramona Ramdaras, Mobile Journey (later Candid Group). 

revolutionad.com

Michaël Van Damme spreker op Contentmarketing & Webredactie 2025

28-10-2025 | 16:56:00
Tijdens zijn sessie laat hij zien hoe AI organisaties helpt om razendsnel grote groepen te bereiken, zonder de persoonlijke verbinding te verliezen.

All Your BI kiest Alpha Tango voor merkidentiteit en website

28-10-2025 | 15:31:00
De samenwerking markeert een volgende stap in de groei van All Your BI, dat organisaties helpt complexe datavraagstukken te vertalen naar concrete actie en meetbare groei.

Dimi Albers: Groeien is geen keuze meer – het is een manier van denken

27-10-2025 | 13:37:00
Global CEO Dimi Albers deelt zijn inzichten over ondernemerschap binnen DEPT, de kracht van snelheid en wat groei anno 2025 écht betekent.

Ayvens kiest Traffic Builders als digitale groeipartner

27-10-2025 | 10:45:32
Ayvens gaat in Nederland een samenwerking aan met Traffic Builders. Met dit partnership wil Ayvens haar digitale verkoopkanaal uitbreiden


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.

Roorda ontwikkelt campagne Handig, van de Belastingdienst

03-11-2025 | 15:14:00
De Belastingdienst start een campagne waarin vragen en twijfels van burgers en ondernemers centraal staan.

Aidem agency creëert socialserie voor ICI PARIS XL

03-11-2025 | 14:48:00
Met het format wil het merk de wereld van beauty en lifestyle dichter bij de belevingswereld van Gen Z en jonge Millennials brengen.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

Intertoys viert Sinterklaas met grote speelgoedavonturen

03-11-2025 | 10:17:00
De commercial en de socialcampagne zijn ontwikkeld met socialmedia-agency Modern Citizens en digital activatiebureau Engaged.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.