Tim van der Bilt en Ramona Ramdaras starten Revolution Ad
Tim van der Bilt en Ramona Ramdaras starten Revolution Ad,en willen met interactieve advertenties conversie en engagement verhogen. De traditionele digitale advertentiemarkt kampt met uitdagingen zoals 'ad blindness' en verminderde aandacht voor standaard banners. Revolution Ad speelt hierop in met interactieve en intuïtieve advertenties, ontworpen om de betrokkenheid van consumenten te vergroten en conversiekosten te verlagen.
Advertenties als interactieve winkelervaring
Revolution Ad wil digitale advertenties naar een format transformeren dat gebruikers activeert. In plaats van statische banners biedt het platform merken de mogelijkheid om content te presenteren zoals op een productconfigurator. Bijvoorbeeld: een autoadvertentie kan gebruikers laten inzoomen op het interieur, kleuren aanpassen en details verkennen alsof ze fysiek in de showroom staan.
Ramona Ramdaras: "Ad blindness is een groot probleem, terwijl de markt voor interactieve en impactvolle advertenties hard groeit. Er wordt meer ingekocht, maar het resultaat gaat omlaag. Revolution Ad speelt in op dit probleem en wil advertenties boeiend en interactief maken. Het is een revolutionair format omdat je volledig met je content kunt spelen. Dat maakt advertising leuker voor álle partijen: brand, publisher en user."
Groei van interactieve advertenties
Volgens The Business Research Company groeit de markt van interactieve advertenties naar een waarde van 50 miljard dollar in 2028. Revolution Ad wil hierop inspelen door tools te ontwikkelen die adverteerders helpen de aandacht van consumenten, die gemiddeld slechts 3 seconden duurt, vast te houden. De plannen omvatten onder meer geïntegreerde betaaloplossingen binnen advertenties, wat de klantreis nog korter en efficiënter maakt.
Achtergrond en visie
Revolution Ad is opgericht door Tim van der Bilt, Dentsu, One Maze-One (later Incubeta) en Ramona Ramdaras, Mobile Journey (later Candid Group).
Patrick Severein: De 8 belangrijkste contentmarketingtrends voor 2026
[Vacatures] iO zoekt een Client Lead - Creatie
[Vacatures] iO zoekt een HubSpot Implementatie Lead
25 opmerkelijke account wins in 2025
DEPT: AI zet marketeers in 2026 op voorsprong
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
AMMA’s openen inzendingen voor editie 2026
Cees Faes: Waarom Basic-Fit geen Buckler is
VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director
Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager
Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien