Tiger Short Competition winnaars 2024
De drie winnaars van de Tiger Short Award ontvangen elk 5.000 euro. De winnaars van de KNF Award en de genomineerde voor de European Short Film Award zijn bekend.
Uit de 21 films die dit jaar geselecteerd zijn voor de Tiger Short Competition zijn Crazy Lotus (Thailand) van Naween Noppakun, Few Can See (Ierland) van Frank Sweeney en Workers’ Wings (Kosovo) van Ilir Hasanaj de drie winnaars van de Tiger Short Awards. Elke winnaar ontvangt 5.000 euro prijzengeld.
I Would Rather Be a Stone (Kroatië) van Ana Hušman is genomineerd voor de European Short Film Award. De jury van de Kring van Nederlandse Filmjournalisten kent de KNF Award toe aan Daphne was a torso ending in leaves (Italië, Griekenland) van Catriona Gallagher.
De Tiger Short Jury 2024 bestond uit de voormalige Tiger Short Award-winnaar Mónica Lima, schrijver, programmeur en onderzoeker Yasmina Price en distributeur, curator en festivalproducent Jade Wiseman
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Pathé introduceert bioscoopstoel als kerstornament
Selmore lanceert feestdagencampagne voor Bioscoopbon
Vue opent bioscoop met 15 zalen in Houthavens
IFFR 2026 viert film en stad met tijgercampagne
Happiness Amsterdam en Kennemerhart lanceren employer branding-campagne
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
DEPT ontwikkelt kerstcampagne Bol
Hotel L’Amour ontwikkelt kerstcommercial HEMA
Joe Public ontwikkelt kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde
Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens
TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen