Thijs de Boer Creative Director bij TBWA\NEBOKO

Ervaren creative versterkt bureau met internationale expertise

TBWA\NEBOKO breidt het creatieve leiderschapsteam uit met Thijs de Boer. In zijn rol als Creative Director zal hij bijdragen aan de creatieve koers van het bureau en haar klanten. De Boer heeft ruime ervaring in de reclamewereld en ontving diverse onderscheidingen, waaronder Cannes Lions en Effies.

Ervaring en achtergrond

Thijs de Boer: “Als Ajax belt, zeg je natuurlijk geen nee. Laten we eerlijk zijn; TBWA\NEBOKO is al veel langer het beste bureau van Nederland. Ongelooflijk knap hoe ze voor de mooiste merken al jaren topwerk maken, met de aanstekelijke ambitie om steeds beter te worden. De TBWA-ers die ik ken en heb gesproken zijn niet alleen heel goed, maar vooral ongelooflijk prettige mensen. Ik kijk ernaar uit om samen Champions League te spelen.”

Thijs de Boer werkte eerder als European Creative Chairman bij Cheil Worldwide en richtte zijn eigen bureau op. Hij heeft campagnes ontwikkeld voor merken als KPN, BMW, Unilever, ABN AMRO en Samsung. Thijs de Boer: "Ik ben trots op wat we bij Cheil hebben neergezet/ Met modern werk voor onder andere Samsung hebben we Cheil als creatief bureau zichtbaar gemaakt."

Darre van Dijk, CCO TBWA\NEBOKO: “Thijs is een geweldige creatieve leider. Zijn passie voor het creëren van impactvolle campagnes is aanstekelijk. Veel van z'n werk heeft ook een vorm van innovativiteit, wat heel goed past binnen ons bureau. Daarnaast brengt hij ook een bak ervaring met zich mee, heel goed voor de dynamiek op de creatieve vloer. En niet geheel onbelangrijk: het is ook nog eens een hele leuke gozer!”

www.tbwa.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster

26-02-2026 | 14:41:35
adam&eve\TBWA heeft met Calling All Heroes een wereldwijde campagne gelanceerd voor Merlin Entertainments

Backslash (Omnicom): Menselijkheid wordt onderscheidend

24-02-2026 | 16:10:00
Backslash stelt dat in 2026 zichtbare menselijkheid het belangrijkste onderscheid wordt voor merken.

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.
> -->

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.