The Invaders biedt een exclusieve blik in de keuken, laatste trends en meer

Vier keer per jaar organiseert The Invaders een brand sessie genaamd The Value Game. Tijdens deze sessies openen we onze deuren voor merken en bureaus en nemen we hen mee door onze kennis en inzichten rondom de gaming industrie.

Na twee succesvolle sessies zal onze volgende editie van The Value Game plaatsvinden op dinsdag 5 september. Tijdens deze sessie gaan we het hebben over maatschappelijke impact in gaming, hoe Unilever gaming gebruikt voor haar merken, trends die we hebben opgemerkt tijdens Gamescom en zullen we exclusieve details delen rondom een aankomende campagne.

Inspirerende gastsprekers

Daarnaast zijn we verheugd om aan te kondigen dat we voor aankomende sessie twee gastsprekers zullen hebben. Waarvan beiden staan te popelen om hun kennis en ervaringen rondom hun vakgebied te delen:

Joanneke Weerdmeester, gedragswetenschapper, zal dieper ingaan op de sociale impact in gaming en het onderzoek hierachter.

Sebastiaan Jansen, CX Tech en Innovation lead bij Unilever, zal Unilevers visie en ervaring rondom gaming voor merken delen.

Op dit moment zijn er nog enkele plekken beschikbaar om deel te nemen aan de sessie.

Mocht je deel willen nemen aan deze sessie, neem dan contact op met [email protected] voor een exclusieve uitnodiging met verdere informatie voor de derde editie van The Value Games.

www.theinvaders.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacancy] The Invaders has a position for Account Director

04-02-2026 | 07:54:00
The Invaders is directly looking for Account Director

Dutch Gaming Report: gamen is een structureel kanaal

22-01-2026 | 11:32:00
Uit het Dutch Gaming Report 2026 blijkt dat 45 procent van de Nederlanders inmiddels dagelijks gamet, tegenover 32 procent een jaar eerder.

Frank Goren: The Invaders helpt merken in gamingcultuur

24-11-2025 | 14:00:26
In Marketing Report TV gaat Frank Goren, Strategy Officer bij The Invaders, in gesprek met Bas Vlugt over de ontwikkeling van gaming als marketingdomein.

[Forum] Wat is goede content?

17-09-2025 | 23:59:00
In de rubriek [Forum] stellen wij bepalende spelers in de markt een actuele vraag. Deze keer stellen we juryleden van de Influencer & Content Marketing Awards 2025 de vraag

Frank Goren: Onze filosofie is audience first on steroids

15-09-2025 | 12:58:00
In aanloop naar de Influencer & Content Marketing Awards 2025 spreken we met de juryleden. Vandaag spreken we met Frank Goren


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

NOS kiest voor Vlaamse Fisheye voor vernieuwing studio NOS Journaal

16-02-2026 | 18:08:00
De NOS heeft vorig jaar voor het Vlaamse creatief bureau Fisheye gekozen om de studio en het design van het NOS Journaal te vernieuwen. Het gaat om de studio (Studio 8) waar het NOS Journaal van 18:00 uur, 20:00 uur, het Jeugdjournaal en Nieuwsuur vandaan komen

TBWA\NEBOKO haakt in op McKroket-opmerking

16-02-2026 | 15:46:00
Reclamebureau TBWA\NEBOKO heeft voor McDonald's Nederland in Milaan een billboard geplaatst dat inspeelt op een uitspraak van schaatser Jenning de Boo.

Home activeert PAAZ met Unhappy Socks

16-02-2026 | 14:55:22
Met de activatie brengen zij het thema mentale gezondheid naar de straat. De boodschap: het is oké om je niet oké te voelen.

Klaar Bavinck: Regie op content is regie op je klant

16-02-2026 | 14:00:00
In de reeks What Matters Now House delen experts van Matter hun perspectief op ontwikkelingen die het contentvak structureel beïnvloeden

Bever en Havas Lemz lanceren campagne tegen zitgedrag

16-02-2026 | 13:58:16
Havas Lemz ontwikkelt voor Bever de campagne Bever laat je niet zitten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.