SuperRebel.Agency ontwikkelt merkidentiteit voor BeeOrganic

Internationale slogan en designstrategie voor biologisch merk

SuperRebel.Agency heeft de internationale merkidentiteit, positionering en het logo ontwikkeld voor BeeOrganic, een merk in biologische groenten en fruit met een sterke focus op bananen. De visuele identiteit moet bijdragen aan de herkenbaarheid en zichtbaarheid van het merk binnen de biologische sector.

Het logo bevat een verwijzing naar het achterlijf van een bij in de laatste letter E, een subtiel detail dat de merknaam versterkt en symbool staat voor de missie van BeeOrganic: het verbinden van mens en natuur.

Internationale pay-off en merkverhaal

Onderdeel van de positionering is de internationale pay-off Just Bee Organic, die ook op de verpakkingen van BeeOrganic zichtbaar is. De slogan moet bijdragen aan herkenning in het schap en vat de merkbelofte samen in een korte, duidelijke boodschap.

BeeOrganic richt zich op consumenten die waarde hechten aan gezondheid, duurzaamheid en transparantie. Het merk werkt samen met lokale telers, streeft naar regionale sourcing en biedt jaarrond leveringszekerheid door wereldwijd met de zon mee te telen.

Design en productie in samenwerking

De visuele identiteit is ontworpen door SuperRebel.Agency, terwijl de website is gerealiseerd door Creative Skills. BeeOrganic wil zich onderscheiden met opvallende verpakkingen, duidelijke communicatie en sterke merkwaarden.

www.superrebel.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dé awardshow voor influencers en HEMA

06-03-2026 | 16:33:00
Beetje netwerken, glaasje in de hand, rustig inkomen. Je krijgt: een foodcourt waar merken elkaar proberen te overtreffen met activaties.

SuperRebel.Agency zet tafelmoment centraal voor Zaanse

16-02-2026 | 10:27:00
Zaanse Mayonaise start een merkcampagne rond het dagelijkse moment aan tafel. Centraal staat de pay-off: Zo smaakt er écht maar een

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins

Lodewijk Varossieau: Mentaliteit is de nieuwe creativiteit

29-12-2025 | 11:16:00
De reclamewereld stort niet in. Hij wordt wakker.

Zaanse Mayonaise kiest SuperRebel.Agency als creative partner

24-12-2025 | 10:07:00
Zaanse Mayonaise kiest SuperRebel.Agency als creative partner voor toekomstige merkcampagnes. De samenwerking kwam tot stand na een bureau-oriëntatie

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jumbo kiest andere koers met Hotel L’Amour

17-03-2026 | 16:22:00
Jumbo neemt afscheid van de reclamefamilie met Maike Meijer en Frank Lammers. Rob Kemps krijgt de hoofdrol in de campagnes

The USP Agency maakt campagne Eye Wish rond ametropie

17-03-2026 | 15:07:00
De campagne bouwt voort op de eerdere campagne rond presbyopie en benadrukt opnieuw het vakmanschap van de opticien.

Youri Pols: Worden wij als bron gezien door AI?

17-03-2026 | 14:25:57
We spreken met Youri Pols van LiNC (digital-marketinglabel van Creative Family) over het implementeren van GEO (Generative Engine Optimization).

Candid lanceert AI-platform: Live Marketing

17-03-2026 | 12:00:00
Candid introduceert Live Marketing, een AI-omgeving die volledig is ingericht op marketingprocessen.

Dennis Schouten Managing Director bij DUTCH DESIGN AGENCY

17-03-2026 | 10:03:00
Hij krijgt de verantwoordelijkheid voor de verdere groei van het Amsterdamse kantoor.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.