SuperRebel over 5 jaar creatief werk voor Burger King
Hier is de klant niet koning, hier is iedere burger King. Daar begonnen we vijf jaar geleden mee, als Nederlands antwoord op de internationale positionering van Burger King: Have it your way. 
 
Met iedere burger King ontwikkelden we campagnes voor burgers die meer van planten houden, voor burgers die willen vlammen, gamende burgers, wervende burgers, bezorgde burgers, burgers die speciaal zijn, kiplekkere burgers zonder kip, dronken burgers en burgers die wild zijn van vegetarisch. Voor Burger King ontwikkelen we al vijf jaar campagnes voor televisie, radio, outdoor, online en social media. Alle media die we nodig hebben om iedere burger King te maken. 
 
En de resultaten zijn ook King. Zo waren we met 16,6 miljoen impressies en een bereik van ruim 3,3 miljoen het best scorende land voor de Call of Duty Modern Warfare II campagne en introduceerden we de nieuwe plant-based Whopper op een succesvolle manier. Daarnaast ontwikkelden we samen met Burger King Nederland de meest speciale burger ter wereld: de FreakingDel burger. Met ruim 10 miljoen bereikte personen en een PR-waarde van 350.000 euro was dit één van de meest succesvolle introducties van Burger King ooit. 
 
Na vijf jaar zijn het niet alleen de burgers en resultaten, maar is het ook de creativiteit die King is. Of het nu gaat om een activatie, commercial, social post of outdoor poster. Van tv campagnes tot TikTok video’s. Als er een burger is, dan maken wij er een King van. Dat doen we al vijf jaar, en dat blijven we doen. Zolang het de King behaagt. 
 
www.superrebel.nl
www.burgerking.nl 

 Volg Marketing Report op LinkedIn!
 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Inzendingen geopend voor The Best Social Awards #12
SuperRebel wint ZILVER tijdens Dutch PR Awards
PostNL en SuperRebel zetten klachten om in complimenten
SuperRebel.Agency en PostNL winnen GOUD bij Dutch PR Awards 2025
[Vacatures] SuperRebel.Agency zoekt een Medior Full Stack Web Developer
 Volg Marketing Report op LinkedIn!
 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie
Roorda ontwikkelt campagne Handig, van de Belastingdienst
Aidem agency creëert socialserie voor ICI PARIS XL
Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend
Intertoys viert Sinterklaas met grote speelgoedavonturen
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt