SuperHeroes start creator-divisie LOIS

SuperHeroes heeft LOIS gelanceerd, een creator-divisie die merken koppelt aan makers uit ambachtelijke visuele disciplines. Het platform richt zich op disciplines als film, illustratie, installaties en analoge kunst en helpt merken via een social-first aanpak aansluiting vinden bij Gen Z en jongere generaties. LOIS wordt geleid door Elja Polak, chief growth hero, en Jessica Däschner, social media hero.

Elja Polak: "We zijn er niet voor vluchtig en oppervlakkig. LOIS bestaat uit creators die voor concept, vorm en inhoud staan. Een soort eenmansbands die in staat zijn om op eigenzinnige wijze merken relevantie te geven."

Menselijke creativiteit naast digitale innovatie

LOIS bouwt voort op JIMMY, het digital art collective van SuperHeroes dat gespecialiseerd is in AI- en CGI-content. Waar JIMMY digitaal de grenzen opzoekt, draait LOIS om het tastbare en menselijke.

Rogier Vijverberg, oprichter en chief creative hero: "De toekomst gaat niet over kiezen tussen AI of menselijke creativiteit, maar om weten wanneer je wat inzet. Met JIMMY en LOIS samen bieden we merken keuzes die passen bij hun merkverhaal en publiek, altijd met creativiteit voorop."

Eerste projecten voor internationale merken

LOIS is gestart met werk voor verschillende internationale merken. Voor Polaroid maakte fotograaf en content creator Lexi Brown een serie TikTok-reviews en carrousels. Videograaf RJ Morra ontwikkelde daarnaast een productvideo en carrousel voor Polaroid. Illustrator Giulia Hartz liet op Instagram zien hoe eenvoudig je een website bouwt met Framer en gaf Lenovo’s campagne een kleurrijke, conceptuele draai met een Instagram-reel en carrousel.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.