Stijn de Vries presenteert EY Gouden Kalveren Gala 2025

Het Nederlands Film Festival (NFF) heeft bekendgemaakt dat Stijn de Vries de presentator wordt van het EY Gouden Kalveren Gala 2025. Hij volgt Soundos op, die het gala in 2023 en 2024 presenteerde.

Het gala vindt plaats op vrijdag 3 oktober in de Stadsschouwburg Utrecht. Tijdens deze 45e editie van het festival worden de belangrijkste filmprijzen van Nederland uitgereikt. Het evenement is vanaf 20.00 uur live te volgen via filmfestival.nl.

Achtergrond Stijn de Vries

Stijn de Vries is programmamaker, journalist, fotograaf en schrijver. Hij studeerde journalistiek aan de Hogeschool Utrecht en rondde in 2021 de BNNVARA Academy af. Zijn werk bestaat onder meer uit documentaireseries voor Spuiten en Slikken, zoals Jong Geleerd, Nooit Gedaan en Mooi, Man.

Daarnaast maakt hij podcasts, waaronder Jongstof en eerder Relnichten. In 2024 verscheen zijn boek Als de zon valt. Begin 2025 deed hij mee aan Wie is de Mol?, waarmee hij veel bekendheid kreeg.

Nederlands Film Festival 2025

Het Nederlands Film Festival wordt dit jaar voor de 45e keer gehouden in Utrecht, van 26 september tot en met 3 oktober. Het festival presenteert een breed aanbod aan speelfilms, documentaires, korte films, series en digitale cultuur.

Het NFF wil makers en publiek samenbrengen en ruimte bieden voor dialoog en talentontwikkeling. Ook richt het festival zich op de toekomst van de Nederlandse film en de rol die film speelt in de samenleving.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Initiative start The Social Media Initiative

11-03-2026 | 13:28:27
The Social Media Initiative is een maatschappelijk programma om jongeren, ouders en begeleiders meer inzicht te geven in de werking en impact van social media

ADCE opent awards voor alle inzenders uit 34 shows

11-03-2026 | 09:04:43
Tot nu toe konden alleen winnaars en shortlistings uit competities van de 25 aangesloten ADCE-clubs en enkele geselecteerde organisaties deelnemen

ADNIGHT breidt jubileumeditie uit met dagprogramma

10-03-2026 | 09:34:40
Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan introduceert het creatieve festival op 8 oktober een conferentie in De Hallen in Amsterdam, voorafgaand aan het ADNIGHT Festival in de avond.

Dé awardshow voor influencers en HEMA

06-03-2026 | 16:33:00
Beetje netwerken, glaasje in de hand, rustig inkomen. Je krijgt: een foodcourt waar merken elkaar proberen te overtreffen met activaties.

HEMA en Truus in de prijzen bij The Best Social Awards

06-03-2026 | 09:45:00
Het merk won onder meer in de categorieën Beste Campagne, Beste Community Management, Beste Inhaker, Beste Merk op Instagram en Beste Merk op Snapchat.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.