[Vacatures] Springbok zoekt een CRM Marketeer

Springbok is per direct op zoek naar een:

CRM Marketeer in Den Bosch

We make good brands grow big and big brands grow good. We staan op een kantelpunt in onze samenleving. Mensen willen een andere manier van consumeren, werken en leven. Wij geloven dat merken deze nieuwe manier van samenleven vorm kunnen en moeten geven. Met Springbok dragen we ons steentje bij aan de maatschappij door goede merken groot te maken en grote merken beter te maken.

Dit doen we door menselijkheid, creativiteit en technologie samen te brengen in een inspirerende werkomgeving.

Voel je meteen thuis in ons team

Als ervaren CRM marketeer zit je natuurlijk niet te wachten op een standaard taakomschrijving. Jij weet immers wel wat er zoal op jouw “to do” lijstje staat. We overtuigen je daarom graag waarom je bij Springbok aan de slag zou gaan.

Maaike: “Als CRM marketeer bij Springbok schakel je in veel gevallen rechtstreeks met de klant. En dat zijn niet de minste! Denk aan mooie merken als Rituals, Renault, HEMA en Burger King.”
Berber: “Geen dag is bij ons hetzelfde vanwege de grote diversiteit aan klanten en klantvragen. Kleinere merken maak jij groot door het bedenken van quick wins en eenvoudige oplossingen op CRM gebied. Grote merken maak jij groter door de slimme inzet van data & personalisatie én het bedenken van next-level campagnes.”
Maaike:“Omdat je samenwerkt met andere experts op het gebied van techniek, data & project management kun jij je echt focussen op jouw specialisme: CRM. Wat je in deze rol dus niet doet is het ontwikkelen van e-mails, landingspagina's en het bouwen van journeys. Dat laten we graag aan ons development team over.”

Jij houdt je bezig met het opzetten van customer journeys, optimaliseren van klantprogramma`s door de inzet van bijvoorbeeld A/B testing of advies segmentatie, het analyseren van campagneresultaten en het doen van aanbevelingen voor de toekomst. Het feit dat Springbok CRM & marketing automation één van de grootste teams binnen Springbok is, brengt nog meer voordelen met zich mee; 

Berber: “Een goede sparringpartner is altijd binnen handbereik! Daar plukken niet alleen onze klanten de vruchten van. Bij Springbok ontwikkel je jezelf in sneltreinvaart.
Maaike: “Binnen de functie van CRM marketeer is er veel ruimte voor eigen interpretatie; op basis van jouw expertise kan je een eigen draai geven aan de invulling van je functie. Je krijgt hierin veel vrijheid en verantwoordelijkheid en dat werkt heel prettig”.

En het is misschien een open deur, maar buiten dat je een groot aandeel hebt in het succes van onze klanten, bieden we je ook nog eens een flinke dosis werkgeluk; een super gezellig team, toffe uitjes, (thema)feesten en een jaarlijkse skitrip! 

Yep, je leven zal positief veranderen. En wel zo:

Je krijgt bij Springbok vertrouwen, verantwoordelijkheid en vrijheid. Je deelt zelf je eigen tijd in en er heerst een grote mate van flexibiliteit. We rekenen op jou om klantstrategieën op een pragmatische manier door te vertalen naar campagnes. Daarmee sla je de brug tussen creatie, techniek en performance door nauw betrokken te zijn bij de vastlegging van doelstellingen, het monitoren van resultaat en evaluatie. Jij doorgrondt klantvragen en data naar concrete acties en inzichten en borgt innovatie en marktontwikkelingen binnen de campagnes van je klanten.

Voor al je kennis en enthousiasme ontvang je een salaris tussen de 3000,- en 4400,- bruto per maand, afhankelijk van ervaring. Ben je verder in je carrière? Dan kan een hogere schaal gelden. Je kunt er 28 dagen per jaar lekker tussenuit en er is een goede balans tussen thuis werken, op kantoor of in de Spaanse zon. We voorzien je van het nieuwste materiaal. En hoe jij op kantoor geraakt, beslis je helemaal zelf: ook een E-bike behoort tot de mogelijkheden! We hebben een pensioenplan via Nationale Nederlanden en goedkoper sporten kun je volgens de regeling van Bedrijfsfitness Nederland.

Wat vragen we van jou?

  • Een aantal jaar werkervaring in een vergelijkbare rol. 
  • Kennis van CRM / digital marketing. Bij voorkeur bij een agency of in een voor ons relevante branche zoals retail, automotive, finance of consumer electronics. 
  • Sterke mondelinge en schriftelijke adviesvaardigheden.
  • Duidelijke mening op ontwikkelingen in het speelveld van loyaliteit- en klantprogramma’s en (digital) marketing
  • Kennis van analytics, data visualisatie en/of kennis van marketing automation platforms.

 

Wie is Springbok?

Springbok is een internationaal brandtech agency dat marketing voor merken uit de 21ste eeuw opnieuw uitvindt. Wij geloven dat merken de kracht hebben om hun bedrijf en de samenleving positief vorm te geven. Met 400 mensen slaat de organisatie bruggen tussen merkstrategie, creativiteit, data en technologie voor een groeiend aantal nationale en internationale merken zoals Jumbo, Renault, T-mobile, Greenpeace, Rituals, Hallmark, Vattenfall, Burger King en HEMA. 

Duke & Grace and B-Corp agencies Dawn en Make Sense zijn ook onderdeel van Springbok.

En? Gegrepen om impact te maken voor nationale en internationale klanten? Solliciteer hier.

www.springbokagency.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Sammy Colson: Springbok groeit door ondanks tegenwind in de sector

22-09-2025 | 12:59:00
Tijdens de vierde editie van Time to Make Sense bij de Verbeke Foundation in Antwerpen spreekt Marketing Report met Sammy Colson, CEO van Springbok, over de uitdagingen én kansen waar bureaus voor staan

Peter van Wijnaerde: De besmette glans van AI

22-09-2025 | 10:10:00
Gladde stockgezichten. Plastic teksten. Hyperrealistische plaatjes. Het voelt steeds minder fris omdat het symbool wordt voor manipulatie

[Vacatures] Springbok zoekt een New Business Director

22-09-2025 | 09:00:06
Springbok is per direct op zoek naar een New Business Director - Den Bosch

Iris Gündel: Generaties versterken elkaar op de werkvloer

21-09-2025 | 16:06:00
Tijdens het door Springbok georganiseerde inspiratie-event Time to Make Sense bij Verbeke Foundation in Waasland bij Antwerpen spreekt Iris Gündel, eigenaar van Voorkans

Caroline van Turennout: Zuinig is kostenbewust en zorgzaam

19-09-2025 | 15:27:00
Tijdens het Time to Make Sense-event van Springbok in België sprak Bas Vlugt met Caroline van Turennout, directeur marketing en e-commerce bij Zeeman


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hart voor de Zaak ontwikkelt actie Week van de Stamceldonor

22-09-2025 | 13:49:52
De Week van de Stamceldonor is gestart met een koffiebekeractie op vijf treinstations en de Universiteit van Amsterdam.

Roorda ontwikkelt campagne rond intellectueel eigendom

22-09-2025 | 12:08:23
Vijf publieke organisaties uit België en Nederland zijn gestart met een campagne die ondernemers bewust maakt van de waarde van intellectueel eigendom.

The Family en Chiesi lanceren campagne Het geluid van COPD

22-09-2025 | 09:40:00
Met een publiekscampagne willen The Family en Chiesi duidelijk maken wat de impact is van de longziekte COPD.

Ster bundelt eerste kerstcommercials in speciale première

22-09-2025 | 09:03:00
Met de Kerstreclame Première wil Ster een feestelijk startpunt creëren voor de kerstcampagneperiode.

Gisser sleept Zeeman voor rechter om reclame diamanten

22-09-2025 | 08:47:28
In de campagne stelde Zeeman dat een sieraad bij een juwelier vaak meer dan 300 euro zou kosten terwijl hun hanger met lab-grown diamant 29,99 euro kostte.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.