Sanne Tolsma Head of Business Joe Public Amsterdam

Joe Public Amsterdam versterkt zich met de komst van Sanne Tolsma. Zij start 1 november als Head of Business, een nieuwe functie binnen het bureau. Sanne neemt plaats in het Management Team en krijgt de commerciële verantwoordelijkheid over het bureau. Hiervoor was Sanne Managing Director van creative production company Ambassadors en reclamebureau XXS. Ook was zij lang eindverantwoordelijk voor MullenLowe Alfred, onderdeel van Alfred.

Mede-oprichter en Managing Director Antoine Houtsma: "Ik ben dolblij met de komst van deze energieke vrouw die een mooie aanvulling is op het managementteam en een flink aantal taken van mij gaat overnemen, met name op het gebied van klantrelaties, interne processen en finance. Hierdoor krijg ik wat meer lucht om me bezig te houden met het fijnslijpen van de samenwerking met onze digitale partner Springbok en onze internationale Joe Public ambities."

Sanne brengt niet alleen veel bureau-ervaring met zich mee (ze werkte lang voor vele internationale en lokale Unilever-merken en retailers zoals HEMA en Plus) maar combineert dat met een verblijf bij Ambassadors waar ze kennismaakte met de productionele kant van het vak en de laatste ontwikkelingen op het gebied van creatieve innovatie en technologie. Head of Joe Public Shoot Merel Groenenboom: "Het is heel fijn dat Sanne ja heeft gezegd tegen Joe want ze heeft duidelijk liefde voor ons eindproduct; reclame. Maar ook begrijpt ze wat het inhoudt om tot dat eindproduct te komen."

Sanne Tolsma over haar overstap naar Joe Public Amsterdam: "Ik kijk er enorm naar uit om weer terug te keren naar de essentie van creatie en strategie. Wat me vooral aantrekt bij Joe Public is de fantastische energie die je bij de mensen voelt, en de ambitie om samen met Springbok het bureau van de toekomst te worden. Zoals ze zelf zeggen: 'From Big Idea to Big Data.' Ik heb dan ook ontzettend veel zin in de komende fase, waarin we samen met een grote groep Springbokkers naar een geweldig nieuw pand in Amsterdam-Oost verhuizen."

www.joepublic.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Peter van Wijnaerde: Schorpioen is de laagst gemene deler

27-10-2025 | 09:00:18
Lang voordat we pixels personaliseerden en audiences definieerden, maakten we reclame voor iedereen. Écht iedereen.

Emma Reunes: Cringe is cancelled

20-10-2025 | 09:13:00
Toen ik een tiener was, voelde een TikTok maken als gevaarlijk terrein. Eén foute move en je werd al snel uitgelachen

Peter van Wijnaerde: Een like is geen connectie

13-10-2025 | 08:52:40
De wereld bestaat uit duidelijke, gedefinieerde buckets. Algoritmes, politici en marketeers houden daarvan. 

[Vacatures] Joe Public Amsterdam zoekt een AI Video Creator

06-10-2025 | 10:04:00
Joe Public Amsterdam is per direct op zoek naar AI Video Creator

Peter van Wijnaerde: Van Retail therapy naar Retail rage

06-10-2025 | 08:51:11
Dell demonstreerde ons ooit dat het internet de middleman overbodig zou maken. Fast forward en we hebben een opaque tussenlaag. Vol dropship-tooltjes


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Interview] Carolien Bos (Menzis): Er voor iemand zijn is de kern

31-10-2025 | 15:07:00
Carolien Bos is directeur klant & markt bij zorgverzekeraar Menzis. Onlangs kondigde Menzis aan de door N=5 ontwikkelde campagne Dan is er Menzis te lanceren en voor een andere positionering te kiezen met de missie Wij kiezen voor de mens. We spreken met Carolien Bos hierover

Stan Molemaker hoofdambassadeur Movember 2025

31-10-2025 | 10:57:08
De campagne wil mannen aanmoedigen open te praten over mentale gezondheid en elkaar actief te steunen.

Bibliotheken starten campagne Heel Nederland Leest

31-10-2025 | 09:05:12
Bezoekers ontvangen gratis Onder de paramariboom van Johan Fretz om deze maand samen te lezen en het gesprek aan te gaan.

[Vacatures] Giesbers Retail zoekt een Campagnemanager

31-10-2025 | 08:13:00
Giesbers Retail is per direct op zoek naar Campagnemanager (HBO · 32/40 uur) Arnhem 

Media Reverse en Habufa lanceren XOOON-campagne op tv

30-10-2025 | 16:09:00
In de najaarscampagne van XOOON, onderdeel van Habufa Meubelen, staat de huiskamer centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.