
Sander Volleman maakt overstap naar Hotel L'Amour
Creatief directeur Sander Volleman trekt na een dienstverband van 15 jaar bij TBWA\NEBOKO de deuren achter zich dicht om partner te worden bij het twee jaar geleden opgerichte Hotel L’Amour. Hij wordt er herenigd met de founders van het bureau: Peter van Rij, Martijn van Marle en Valérie Dekeuwer, met wie hij eerder jarenlang heeft samengewerkt bij TBWA\NEBOKO. Het viertal vormt samen met Joris Gruiters de dagelijkse leiding van Hotel L’Amour.
Valérie Dekeuwer: “We zijn ontzettend blij dat Sander naar Hotel L’Amour komt. Hij heeft een geweldige staat van dienst met talloze bekroonde campagnes die in het collectieve geheugen gegrift staan, waaronder tweemaal de gouden Loeki.”
Sander Volleman: “Ik heb bij TBWA\NEBOKO de kans gehad om met geweldige mensen te werken op de mooiste merken. Nu ga ik als partner bij Hotel L’Amour met net zoveel plezier proberen mee te bouwen aan de toekomst van dit jonge creatieve bureau.”
Sander Volleman was mede eindverantwoordelijk voor Albert Heijn, TOTO, ESPN, PostNL, KAYAK, Campina, Gamma, AEGON en Heineken.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Tom Teunissen Digital Account Lead bij Giesbers Retail
Jeroen Oppatja Managing Director van VML Nederland
Linda van den Berg naar Counter Collective
WPP-topman Mark Read treedt terug, opvolger nog onbekend
Bibianne Roetert verlaat Tony's Chocolonely
Gepubliceerd door: Daan Dekkers