Sander Volleman maakt overstap naar Hotel L'Amour

Creatief directeur Sander Volleman trekt na een dienstverband van 15 jaar bij TBWA\NEBOKO de deuren achter zich dicht om partner te worden bij het twee jaar geleden opgerichte Hotel L’Amour. Hij wordt er herenigd met de founders van het bureau: Peter van Rij, Martijn van Marle en Valérie Dekeuwer, met wie hij eerder jarenlang heeft samengewerkt bij TBWA\NEBOKO. Het viertal vormt samen met Joris Gruiters de dagelijkse leiding van Hotel L’Amour.

Valérie Dekeuwer: “We zijn ontzettend blij dat Sander naar Hotel L’Amour komt. Hij heeft een geweldige staat van dienst met talloze bekroonde campagnes die in het collectieve geheugen gegrift staan, waaronder tweemaal de gouden Loeki.”

Sander Volleman: “Ik heb bij TBWA\NEBOKO de kans gehad om met geweldige mensen te werken op de mooiste merken. Nu ga ik als partner bij Hotel L’Amour met net zoveel plezier proberen mee te bouwen aan de toekomst van dit jonge creatieve bureau.”

Sander Volleman was mede eindverantwoordelijk voor Albert Heijn, TOTO, ESPN, PostNL, KAYAK, Campina, Gamma, AEGON en Heineken.

www.hotellamour.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.

NOISE ontwikkelt wervingscampagne voor Bidfood

12-02-2026 | 08:30:00
Bidfood start een landelijke wervingscampagne om nieuwe vrachtwagenchauffeurs aan te trekken.

Sitecore benoemt iO-ontwikkelaar Jeroen Breuer opnieuw tot MVP

10-02-2026 | 12:21:36
Met de erkenning waardeert het softwarebedrijf zijn bijdrage aan het platform en zijn kennis van AI-toepassingen binnen Sitecore-omgevingen.

Nick Beentjes wordt Chief Revenue Officer Europe bij Channel Factory

10-02-2026 | 09:47:00
In deze functie is hij verantwoordelijk voor de Europese commerciële strategie, omzetgroei en de go-to-market van mediaoplossingen

Jessica Wilms: Waarom je beste marketingmensen als eerste uitvallen

10-02-2026 | 09:42:34
De meest betrokken medewerkers in je team zijn ook degenen die het grootste risico lopen. Ze zeggen zelden nee


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

True Ideas ontwikkelt campagne: Het zit in ons bloed

13-02-2026 | 13:08:59
Sanquin start een landelijke merkcampagne onder de titel Het zit in ons bloed. Geef om elkaar. De campagne is ontwikkeld door True Ideas

Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing

13-02-2026 | 10:05:26
Merken voelen druk om hun duurzaamheidsboodschap terug te schroeven. Nieuwe data van Kantar laat zien dat dit juist de verkeerde stap zou zijn.

HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards

13-02-2026 | 09:30:00
Tijdens het Tikkie-seminar op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy werden zij bekroond voor hun campagnes binnen de Tikkie-app.

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social

13-02-2026 | 08:55:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Content Producer Social - Full-time · Amsterdam

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.