Roorda breidt creatie- en accountteam uit

Roorda Reclamebureau heeft vier medewerkers aan het team toegevoegd. Op de creatieve afdeling starten Mick Vuur en Thomas Ten Brink, terwijl Romee Witte en Gijs van der Linden het accountteam versterken.

Thomas Ten Brink en Mick Vuur maken de overstap van bureau Noise. Als copywriter en art director behaalden zij recent een nominatie bij de ADCN Talent Awards met een campagne rond vuurwerk.

Thomas Ten Brink: "In veel opzichten verschillen wij totaal van elkaar, maar juist daardoor zijn we goed bevriend geraakt en vullen we elkaar professioneel aan. De een is af en toe een emotionele flapuit, de ander een rationele twijfelaar. Waar de een liever een avondje gaat gamen, trekt de ander zijn hardloopschoenen aan. Uiteenlopende interesses, maar een gedeelde liefde (en soms ook haat) voor het reclamevak. Die liefde bracht ons uiteindelijk ook bij Roorda."

Versterking op account voor UWV en Belastingdienst

Romee Witte werkte eerder bij DPG Media en De Creatieve Directie en was recent accountmanager bij Yune. Daar was zij betrokken bij klanten als Bol, NS, Nespresso, Nestlé, TikTok en Jumbo Group. Bij Roorda gaat zij aan de slag voor onder andere UWV en CPB.

Romee Witte: "Na een aantal jaar bij een social-first bureau was ik klaar voor een volgende stap. Bij Roorda draait alles om gedragsverandering. Dat is waar communicatie echt impact maakt, en precies daar wil ik mijn bijdrage aan leveren. Ik kijk ernaar uit om aan de slag te gaan met bredere campagnes, waarin social natuurlijk nog altijd een belangrijk onderdeel is."

Gijs van der Linden begon zijn loopbaan na zijn studie Kunst & Economie bij Heldergroen. Over zijn overstap zegt hij het volgende:

Gijs van der Linden: "Na tweeëneenhalf jaar bij Heldergroen voelt dit als een logische stap. Ook bij Roorda staat het creëren van positieve impact centraal. Daarnaast spreekt de brede portfolio mij aan. Bij Roorda ga ik onder andere werken voor de Belastingdienst en Yakult."

www.roorda.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Roorda en CoMensha roepen op om mensenhandel uit te sluiten

21-11-2025 | 11:16:00
Het initiatief vraagt aandacht voor signalen van uitbuiting, omdat slachtoffers vaak onzichtbaar blijven. Veel Nederlanders herkennen deze signalen niet

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

Roorda ontwikkelt campagne Handig, van de Belastingdienst

03-11-2025 | 15:14:00
De Belastingdienst start een campagne waarin vragen en twijfels van burgers en ondernemers centraal staan.

BZK en Roorda lanceren campagne rond stemrecht

06-10-2025 | 08:00:00
In aanloop naar de Tweede Kamerverkiezing op 29 oktober heeft het ministerie van BZK samen met Roorda Reclamebureau een campagne ontwikkeld


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen

12-02-2026 | 15:14:00
[The International] Creative Lead Finally an Agency bespreekt een aantal Super Bowl commercials

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.

LG kiest Happiness als creative agency in Benelux

12-02-2026 | 12:28:10
Het bureau wordt verantwoordelijk voor de strategische en creatieve doorvertaling van het internationale merkplatform Life's Good naar de Benelux-markt.

Communicatieprijs Brabant start campagne met knipoog

12-02-2026 | 11:22:18
De Communicatieprijs Brabant bestaat 30 jaar en geldt als een van de langstlopende regionale communicatieprijzen van Nederland

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Motion Designer

12-02-2026 | 10:38:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Motion Designer - Full-time / part-time
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.